هیئت فوتبال تبریز
اجرائی کشوری

ماشین سازی تبریز2- نفت مسجد سلیمان 2

ماشین سازی تبریز2- نفت مسجد سلیمان 2

ماشین سازی تبریز در هفته پانزدهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های ایران با توقف مقابل نفت مسجد سلیمان، فرصت صدرنشینی گروه ب رقابت ها را از دست داد.

 

دراین بازی كه عصرجمعه و زیربارش برف در ورزشگاه تختی تبریز برگزار شد، دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی دو بر دو رضایت دادند تا تیم ماشین سازی همچنان با 27 امتیاز و به دلیل تفاضل گل كمتر نسبت به آلومینیوم هرمزگان كه دیروز مقابل شیرین فراز با نتیجه مساوی بدون گل متوقف شده بود، در رده دوم جدول رده بندی گروه ب قرار گیرد.

گل های ماشین سازی در این دیدار را سامان نریمان جهان در دقیقه 45 و سیدمحمد علوی در دقیقه 69 و گل های نفت را رضا درویشی در دقیقه 48 و عباس عسگری در دقیقه 90 بعلاوه چهار به ثمر رساندند.

قضاوت این بازی بر عهده پیروز سیف الله پور بود و سخاوت سلیمان نژاد و علی دودانگه وی را یاری كردند.

وی در این بازی به رسول خطیبی و سیدمحمد علوی ازماشین سازی و وحید كارگر و اتابك نمازی از نفت مسجد سلیمان كارت زرد نشان داد.

ماشین سازی تبریز كه یكی از مدعیان صعود به لیگ برتر از گروه ب رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های ایران است، روز جمعه هفتم بهمن ماه سالجاری در سیرجان به مصاف گل گهر این شهر می رود تا شانزدهمین بازی فصل خود را انجام دهد.