آخرین تمرین تیم گسترش فولاد سهند در زمین چمن شهرداری تبریز
اجرائی کشوری

آخرین تمرین تیم گسترش فولاد سهند در زمین چمن شهرداری تبریز

آخرین تمرین تیم گسترش فولاد سهند در زمین چمن شهرداری تبریز

آخرین تمرین تیم فوتبال گسترش فولاد سهند قبل از رویارویی با تیم فوتبال شهرداری دزفول،در حالی برگزار گردید که جمعی از مسئولان نیز در آن حضور داشتند.

بعد از ظهر امروز مورخه 91/02/09 در تمرینات تیم گسترش فولاد سهند فرماندار شهرستان تبریز جناب آقای مهندس چمنی ، رئیس ، نائب رئیس، دبیر هیأت فوتبال استان ، حاج جبیب ستوده نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و جمعی از کمیته های هیأت فوتبال استان از جمله آقایان : احد نظر زاده ، محمد پیروز رام ، جعفر علیزاده و محمد رضا تقیون در سر تمرینات این تیم حاضر شدند.

در حاشیه این بازدید در ابتدا مددیان مدیر عامل باشگاه گسترش فولاد سهند از حضور مسئولان در کنار این تیم ابراز تشکر نموده و گزارشی خلاصه ای از عملکرد و وضعیت تیم فوتبال گسترش فولاد سهند را خدمت حاضران ارائه کرد.
در ادامه چمنی فرماندار شهرستان تبریز با ابرزا رضایت از وضعیت مجموعه باشگاه گسترش فولاد از هئیت مدیره و مالک این باشگاه که نقشی اساسی در پیشرفت فوتبال تبریز در چند سال اخیر داشته اظهار داشت: پتانسیل فوتبال تبریز به مراتب بیش از آنچه هست می باشد و بایستی همه برای رسیدن به جایگاه اصلی فوتبال تبریز تلاش کنند. وی با اشاره به موفقیت چشم گیر تیم فوتبال گسترش فولاد سهند در فصل اخیر دسته دوم کشور عنوان داشت: ارزش آنچه اکنون شما درصدد کسب آن هستید که همانا صعود به لیگ دسته اول فوتبال کشور است، برابر با ارزش و مقام کسب مجوز صعود به لیگ برتر می باشد و شما عزیزان بایستی با ادامه این روند ، هدف خود را حضور در لیگ برتر فوتبال قرار دهید.
در پایان تمرین تمامی حاضران و مسئولان برای موفقیت تیم فوتبال فولاد سهند در بازی فردا ابراز امیدواری کردند.