پيروزي پرگل تراکتورسازي مقابل صبا
اجرائی کشوری

پيروزي پرگل تراکتورسازي مقابل صبا

پيروزي پرگل تراکتورسازي مقابل صبا

هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 18 با برگزاری دیدار تیم های تراکتورسازي و صباي قم در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد که در نهایت تراکتورسازی موفق شد با نتیجه 4 بر 2 حریفش را در هم بکوبد.

در این بازی برتری 2 بر صفر صبا مقابل تراکتورسازی، پایان غیرمنتظره این بازی حساس نبود. تراکتور با لوسیانو ادینیوی باتجربه فاصله خود با صبا را کم کرد و در نهایت با 3 امتیاز زمین را ترک کرد. تیم تراکتور سازی تبریز بعد از گل زیبای ادینیو 2باردیگر هم دروازه صبا را باز کنند.

داور: بیژن حیدری
کمک ها: تورج عوض محمدی، علی دودانگه

اخطار:  حامد لک(تراکتور) ، احمد مهدی زاده (صبا)

تراکتورسازی: حامد لک، خالد شفیعی، احمد آل نعمه، حبیب گردانی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان، فرید کریمی، احمد امیرکامدار، ادینیهو، محسن دلیر
سرمربی: رسول خطیبی

صبا: مهرداد طهماسبی، مسعود حق‌جو، روزبه چشمی، پیروز قربانی، هادی شکوری، محمد آرام طبع، ابوالفضل ابراهیمی، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، جلال الدین علی محمدی، احمد حسن زاده
سرمربی: صمد مرفاوی


شرح گل ها:

1 ـ 0(صبا): احمد حسن زاده مهاجم سابق مس کرمان سومین گل خود را در لیگ روی یک پاس عمقی و فرار از پشت دفاع به ثمر رساند.
2 ـ 0(صبا): خطای پنالتی مشکوک حبیب گردانی روی حسن زاده، یک پنالتی نصیب صبا کرد که ایوب کلانتری دومین گل تیمش را به ثمر رساند.
2 ـ 1(تراکتور): لوسیانو ادینیو روی یک و دوی عالی با محسن دلیر دفاع صبا را جا گذاشت و با ضربه محکم با روی پا فاصله را کم کرد.
2ـ2(تراکتور): محسن دلیر از جناح چپ وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت سرکش بازی را به تساوی کشاند.
3ـ2(تراکتور): فرشاد احمدزاده توپ را سانتر کرد و ادینیو با ضربه سر از روی خط دروازه گل زد.
4ـ2(تراکتور): مهدی زاده در دقایق پایانی روی فرشاد احمدزاده مرتکب پنالتی شد که محمد ایرانپوریان این پنالتی را به چهارمین گل تیمش تبدیل کرد.