تراکتورسازی با کسب برتری شیرین چهار بر یک برابر راه آهن تهران بر صدر جدول تکیه زد
اجرائی کشوری

تراکتورسازی با کسب برتری شیرین چهار بر یک برابر راه آهن تهران بر صدر جدول تکیه زد

 

 

 

  تراکتورسازی با کسب برتری شیرین چهار بر یک برابر  راه آهن تهران بر صدر جدول تکیه زد

در این دیدار که عصر روز جمعه برگزار شد، تراکتورسازی تبریز با کسب برتری شیرین چهار بر یک در برابر تیم راه آهن تهران بر صدر جدول تکیه زد.

این تیم با این بازی های زیبا و هجومی سه گلزن را نیز در صدر گلزنان لیگ برتر باشگاه های ایران دارد، ادینهو با شش، نریمان جهان و دلیر هر دو با چهار گل زده قرار گرفته اند.

در نیمه نخست این دیدار دو تیم با حساب یک بر یک به رختکن رفتند که ابتدا لوسیانو ادینهو در دقیقه دوم بازی برای تیم میزبان گلزنی و سپس علیرضا عظیمی در دقیقه 11 با گل خود نتیجه را برابر کرد.

نیمه دوم این دیدار زیبا و با نشاط سه گل دیگر به همراه داشت که هر سه سهم تیم میزبان بود.

در دقیقه 59 سامان نریمان جهان با تیزهوشی گل برتری تراکتورسازان را به ثمر رساند و سپس در دقیقه 76 محسن دلیر با شوتی سنگین و سرضرب حساب را به نفع میزبان سه بر یک کرد.

بازی همچنان با برتری محسوس تیم میزبان تداوم داشت و در دقیقه 80 بازی شوت نریمان جهان به دیرک افقی راه آهن برخورد کرد که در بازگشت محسن ایران نژاد با ضربه سر و به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا تراکتورسازی صاحب برتری چهار بر یک شود.

جمشید محمدی قضاوت این دیدار را با کمک بابک داوری و حمید رضا رحیمی بر عهده داشتند که قاضی میدان در طول بازی با کارت زرد محسن دلیر و لوسیانو ادینهو مهاجمان تراکتورسازی را جریمه کرد.

تیم تراکتورسازی تبریز در هفته نهم لیگ برتر باشگاه های ایران روز پنجشنبه بیست و هفتم شهریورماه جاری در خوزستان میزبان استقلال خواهد بود و راه آهن در تهران در برابر پرسپولیس بحران زده رو به رو خواهد شد.