اعلام برنامه هفته هفتم تا هشتم لیگ برتر نونهالان
اجرائی کشوری

اعلام برنامه هفته هفتم تا هشتم لیگ برتر نونهالان

 

 

 

اعلام برنامه هفته هفتم تا هشتم لیگ برتر نونهالان

برنامه مسابقات فوتبال لیگ قهرمانی نونهالان باشگاههای کشور از هفته هفتم تا هشتم  اعلام شد.

هفته هفتم: جمعه ۹۳/۹/۱۴ – ساعت ۱۴:۱۵

البدر بندرکنگ – مس رفسنجان – اختصاصی بندرکنگ
 
جمعه ۹۳/۹/۱۴ – ساعت ۱۲
برق شیراز – ذوب آهن اصفهان – دستغیب شیراز
 
جمعه ۹۳/۹/۱۴ – ساعت ۱۴
سپاهان اصفهان – مس کرمان – صفائیه اصفهان
 
جمعه ۹۳/۹/۲۱– ساعت ۱۴:۱۵
فولاد خوزستان – استقلال بوشهر – اختصاصی اهواز
نفت آبادان – شهرداری آبادان – پیروز اصفهان
 
جمعه ۹۳/۹/۲۱ – ساعت ۱۴
نوژن اصفهان – پیروزی برازجان – آزادی خوراسگان
 
هفته هشتم: پنجشنبه ۹۳/۹/۱۳ – ساعت ۱۴
نود ارومیه – شهرداری همدان – پیام مخابرات ارومیه
ملوان بندرانزلی – شهرداری رشت – کلویر انزلی
شهرداری تبریز – کادوس آستارا – پارک صنعت تبریز
شهرداری اردبیل – ذوب آهن اردبیل – علی دایی اردبیل
 
جمعه ۹۳/۹/۱۴ – ساعت ۱۴
متین بابل – پدیده ساری – موذیرج بابل
ذوب آهن قزوین – شهدا امیرکلا – رجایی قزوین
استیل البرز آق قلا – هدف بابلسر (زمان و محل برگزاری این دیدار متعاقبا اعلام می شود)
 
جمعه۹۳/۹/۲۱– ساعت ۱۴
ذوب آهن اصفهان – البدر بندرکنگ – قیام زرین شهر
مس رفسنجان – سپاهان اصفهان – شهدا رفسنجان
مس کرمان – برق شیراز – سلیمی کیا کرمان
 
پنجشنبه ۹۳/۹/۲۷ – ساعت ۱۴:۱۵
شهرداری آبادان – فولاد خوزستان – اختصاصی آبادان
استقلال بوشهر – نوون اصفهان – بهشتی بوشهر
پیروزی برازجان – نفت آبادان – تختی برازجان
 
پنجشنبه ۹۳/۹/۱۳– ساعت ۱۴
نفت و گاز گچساران – فولاد خوزستان – اختصاصی گچساران
حافظ شیراز – فجر شهید سپاسی – صنایع زرهی شیراز
شموشک گلستان – عالی حرفه ای مشهد – اختصاصی گرگان
متین بابل – دانش فریدونکنار – موزیرج بابل
پدیده ساری – پدیده مشهد – تیرکلا ساری
داماش گیلان – ملوان انزلی – عضدی رشت
شهرداری تبریز – دخانیات گیلان – پارک صنعت تبریز
 
جمعه ۹۳/۹/۱۴ – ساعت ۱۴
برق شیراز – شاهین بوشهر – اختصاصی شیراز
پتوی لاله اصفهان – مقاومت تهران – فخر اصفهان
شهرداری همدان – صبای قم – مفتح همدان
نفت آبادان – پورالبرز – پیروز آبادان
تراکتورسازی تبریز – شهرداری لاهیجان – اختصاصی تبریز
 
پنجشنبه۹۳/۹/۲۰– ساعت ۱۴:۱۵
آلومینوم هرمزگان – مس کرمان – تختی بندرعباس
 
پنجشنبه۹۳/۹/۲۰ – ساعت ۱۴
سپاهان اصفهان – البدر بندرکنگ – صفائیه اصفهان
ذوب آهن اصفهان – استیل یزد – قیام زرین شهر