شهرداری تبریز برابر میزبان خود پاس همدان به تساوی یک بر یک دست یافت
اجرائی کشوری

شهرداری تبریز برابر میزبان خود پاس همدان به تساوی یک بر یک دست یافت

  شهرداری تبریز برابر میزبان خود پاس همدان به تساوی یک بر یک دست یافت

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور از هفته پنجم تیم شهرداری تبریز در همدان برابر میزبانش پاس به تساوی یک بر یک دست یافت.

در این دیدار که  روز شنبه 93/8/17 از ساعت 14:45 در ورزشگاه شهدای قدس همدان برگزار شد ابتدا علی یونسی در دقیقه 3 روی پاس عمقی محسن حمیدی خیلی زود میزبان را پیش انداخت اما این برتری دوام چندانی نداشت و درست به فاصله 6 دقیقه بعد مصطفی احمدی توپی را روی دروازه پاس ارسال کرد که با اشتباه مسلم جلیل احمدی سنگربان پاس که یک گل بخودی زد موجب شد تا شاگردان پاشازاده گل خورده را جبران کنند.

تلاش دو تبم در ادامه سودی نداشت و در پایان نتیجه یک بر یک بر تابلوی پایان بازی نقش بست تا دو تیم امتیازات را تقسیم کنند. ضمن اینکه در دقایق پایانی این بازی مصطفی مردانی از تیم شهرداری تبریز با دریافت کارت قرمز مستقیم داور از زمین بازی اخراج شد.

ترکیب تیم پاس همدان: سیدجلیل احمدی، محسن حمیدی، نادر هوشیار، اکبر بختیاری، پیمان نامور، اسحاق سبحانی، محمد صادق کرمی، حسین کاظمی (دقیقه 51 هادی خیری)، سیدجمال معصومی (دقیقه 59 سیدجمال معصومی)، علی یونسی، مجتبی محبوب مجاز (دقیقه 51 محسن آذرپاد).

سرمربی: داوود مهابادی

ترکیب تیم شهرداری تبریز: وحید عزیزی، محمد انصاری، مصطفی احمدی، شاهین مجیدی (دقیقه 90 اکبر گنجی)، احسان پیرهادی (دقیقه 67 مصطفی مرادی)، رضا معقولی (دقیقه 84 علی امیری)، سیدمهران موسوی، غلامعباس (فرزاد) آشوبی، مجتبی بیژنی، هادی ایمانی، علی نظری.

سرمربی: مهدی پاشازاده

داور: وحید صالحی
کمک ها: حمزه علی سلیمی – محمدرضا فتحی – داور چهارم: شیرزاد علی نیا
ناظر: علی اکبر جهانی
اخراج: مصطفی مرادی دقیقه 91
اخطار: وحید عزیزی، شاهین مجیدی، محمد انصاری، مصطفی احمدی، بابک مرادی و علی نظری برای شهرداری تبریز، نادر هوشیار، روح الله عبدالهی،

شهرداری تبریز با این تساوی 6 امتیازی شد اما با توجه به پیروزی راهیان کرمانشاه با یک پله سقوط در رده هشتم ایستاد. پاس نیز با 10 امتیاز در رده سوم باقی ماند.

در سایر دیدارهای روز گذشته نتایج زیر رقم خورد:

گروه الف:

* تربیت نوین یزد 0 – 0 نیروزی زمینی تهران
* نساجی مازندران 0 – 0 شهرداری اردبیل
* گیتی پسند اصفهان 2 – 0 نفت و گاز گچساران
* فجرسپاسی شیراز 2 – 1 فولاد نوین اهواز
* آلومینیوم هرمزگان 0 – 1 ایران جوان بوشهر
* استقلال اهواز 2 – 0 مس کرمان

گروه ب:

* اتکا گرگان 1 – 2 داماش گیلان
* پارسه تهران 1 – 1 گل گهر سیرجان
* مس رفسنجان 1 – 0 سیاه جامگان مشهد
* راهیان کرمانشاه 3 – 0 شهرداری بندر عباس
* نفت آبادان 2 – 0 فولاد یزد