اجرائی کشوری

پدیده مشهد ۲ – گسترش فولاد تبریز ۱

 

 

 

در یکی از آخرین دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال روز جمعه دو تیم پدیده مشهد و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید.

یدالله جهانبازی داور این دیدار بود که علاوه بر اخراج مرتضی اسدی از گسترش فولاد، به سید محسن حسینی از تیم گسترش فولاد و یونس شاکری و رضا ناصحی از پدیده مشهد کارت زرد نشان داد.

با این نتیجه و همچنین احتساب دیگر نتایج امروز پدیده مشهد ۳۰ امتیازی شده و جای پرسپولیس را در رده نهم گرفت و تیم گسترش فولاد نیز با همان ۲۶ امتیاز و یک پله نزول به رده دوازدهم سقوط کرد.

پدیده مشهد: مجتبی روشنگر، محمدمهدی نژادمهدی، سعید قزل گچلی، ایگور پراهیچ، رضا ناصحی، زوران کنزویچ، اکبر صادقی، میلاد غریبی (۷۰ – بهادر نسیم اف)، محمدمهدی نظری(۷۶ – معین عباسیان)، یونس شاکری و محمد غلامی (۶۰ – صلصالی)

سرمربی: علیرضا مرزبان

گسترش فولاد تبریز: داوود نوشی صوفیانی، سید محسن حسینی، مرتضی اسدی، سید امید نظامی پور، مگنو باتیستا، محمدامین درویشی (۸۰ – عادل سرشار)، دیه گو (۷۵ – میثم نقی زاده)، مصطفی اکرامی، محمد ابراهیمی، پیمنتا (۸۹ -علیرضا میرشفیعیان) و جابر انصاری

سرمربی: فراز کمالوند