تراکتورسازی تبریز با نتیجه دو بر یک مغلوب نفت تهران شد
اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز با نتیجه دو بر یک مغلوب نفت تهران شد

 

تراکتورسازی تبریز با نتیجه دو بر یک مغلوب نفت تهران شد

در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مصاف با نفت تهران با نتیجه دو بر یک مغلوب نفت تهران شد تا فاصله‌ی امتیازی‌اش با دیگر رقیبان به حداقل برسد.

گل اول این دیدار را غلامرضا رضایی ستاره‌ی این بازی، دقیقه چهل و سوم بازی درون دروازه حامد لک جای داد اما دیتمای بیکای دو دقیقه بعد، پاسخ گل رضایی را داد تا این نیمه‌ که تا دقایق پایانی تعریف چندانی نداشت، با تساوی یک بر یک پایان یابد.

با آغاز نیمه دوم، رسول خطیبی با آوردن ادینهو به جای محمد ایرانپوریان به داخل زمین بازی، چهره‌ی هجومی تری به تیمش بخشید و با این کار چند موقعیت برای این تیم خلق شد که مهمترین آن با بی‌دقتی محسن دلیر از دست رفت.

علیرضا بیرانوند با ارسال بلندی که با دستش انجام داد، غلامرضا رضایی را زیر سایه‌ی تعلل مدافعان تراکتورسازی صاحب توپ کرد و او با استفاده از فاصله چند قدمی حامد لک با دروازه، با شوتی محکم گل دومش را به ثمر رساند.

تراکتورسازی با احتساب این باخت، 28 امتیازی ماند و جایگاهش در صدر جدول تغییری نکرد ولی علی‌رضا منصوریان با سه امتیاز ارزشمندی که از حریف قدرتمندش گرفت، تیمش 27 امتیازی شده و به رده دوم جدول صعود کرد.