صعود تراکتور به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی
اجرائی کشوری

صعود تراکتور به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی

 

 

 

صعود تراکتور به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی

تیم تراکتورسازی تبریز با برتری 3 بر یک بر سایپای البرز در ضربات پنالتی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرد و حریف پدیده مشهد در مرحله بعد شد.

دیدار تیم های سایپا و تراکتورسازی تبریز ساعت 14 و 30 دقیقه امروز با حضور حدود 5 هزار تماشاگر در کرج آغاز شد.

قضاوت این دیدار را احمد صالحی با کمک های سعید قاسمی و حمید سلطانی بر عهده داشت.

مجید جلالی در این دیدار محمدرضا اخباری، بابک حاتمی، ابراهیم شکوری ،مجید ایوبی، وحید محمدزاده، حامد شیری، ابراهیم صادقی ،مهدی ترابی(112 مجتبی رمضانی)، کاوه رضایی ،حکیم نصاری(114 علی علیزاده) و میلاد میداوودی(101 سید صالحی) را برای سایپا به میدان فرستاد. 

رسول خطیبی نیز در این دیدار از حامد لک، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، محمد ایرانپوریان، شهریار شیروند، حبیب گردانی، مهدی کیانی، فرشاد احمدزاده (64 سامان نریمان جهان)، شاهین ثاقبی، محسن دلیر(120 سعید آقایی) و لوسیانو ادینهو (114 محمد ابراهیمی) استفاده کرد.

شاهین ثاقبی (41)، محمد ایران پوریان (66)، مهدی کیانی(97) بازیکنان تراکتورسازی و کاوه رضایی(43)، میلاد میداوودی (91) و حامد شیری(95) بازیکنان سایپا در این دیدار از داور کارت زرد دریافت کردند.

دیدار دو تیم پس از 120 دقیقه تلاش با تساوی بدون گل پایان یافت و تعیین تیم برتر به ضربات پنالتی کشیده شد.

پنالتی نخست سایپا را حامد شیری زد که توپ به دیرک افقی دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت اما مهدی کیانی نخستین پنالتی تراکتور را به گل تبدیل کرد.

ابراهیم صادقی برای زدن دومین پنالتی سایپا پشت توپ رفت که آن را به گل تبدیل کرد و ایران پوریان دومین پنالتی تراکتوری ها را به دیرک عمودی زد تا همه چیز مساوی شود.

مجتبی رمضانی برای زدن سومین پنالتی سایپا پشت توپ ایستاد اما ضربه وی با واکنش تماشایی حامد لک به گل تبدیل نشد و سعید آقایی سومین پنالتی تراکتوری ها را به گل تبدیل کرد.

حامد لک پنالتی چهارم سایپای ها را که توسط کاوه رضایی زده شد گرفت و تراکتور با گل محمد ابراهیمی به عنوان تیم برتر میدان شناخته شد.

مجید جلالی که در سوگ پدر خود به سر می برد، از اوایل نیمه دوم روی نیکمت سایپا قرار گرفت.

تراکتورسازی تبریز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف پدیده مشهد می رود که گسترش فولاد را در مرحله یک هشتم شکست داد.