تراکتورسازی تبریز با پیروزی بر سایپا همچنان در صدر جدول باقی ماند
اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز با پیروزی بر سایپا همچنان در صدر جدول باقی ماند

 

 

 

تراکتورسازی تبریز با پیروزی بر سایپا همچنان در صدر جدول باقی ماند

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران با پیروزی یک بر صفر برابر سایپا به صدرنشینی خود ادامه داد.

از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم سایپا البرز در ورزشگاه انقلاب کرج میزبان تراکتورسازی تبریز صدرنشین لیگ برتر بود که این دیدار دقایقی پیش با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان به پایان رسید تا این تیم اختلاف 3 امتیازی خود را در صدر جدول حفظ کند.

تک گل این دیدار در نیمه اول به ثمر رسید. بدین ترتیب که در دقیقه 11 روی پاس ادینهو که با ضربه سر به دلیر ارسال شد او نیز با جایگیری مناسب و ضربه سر دقیق، توپ را به تور دروازه سایپا چسباند.

مهدی سیدعلی قاضی این دیدار بود که به مهدی ترابی از سایپا و احمد آل‌نعمه و داود نوشی صوفیانی از تراکتورسازی تبریز کارت زرد نشان داد.

با این پیروزی شاگردان خطیبی 24 امتیازی شدند و اختلاف 3 امتیازی خود را تیم استقلال تهران حفظ کردند. سایپا نیز با قبول دومین شکست متوالی خود 16 امتیازی شده و در همان رده ششم باقی ماند.

سایپا البرز: حامد فلاح زاده، مهدی ترابی، ابراهیم شکوری(71-حکیم نصاری)، وحید محمدزاده، مجید ایوبی، علی علیزاده، علی زینالی(53- سید مهدی سید صالحی)، ابراهیم صادقی، کاوه رضایی، محمد نزهتی (75-مجتبی رمضانی)و میلاد میداودی

سرمربی:مجید جلالی

تراکتورسازی تبریز: داود نوشی صوفیانی، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، احمد آل نعمه(46-شهریار شیروند)، محمد ایران پوریان، شاهین ثاقبی (85- دیتمار بیکای)، سامان نریمان جهان، فرشاد احمد زاده(60-احمد کامدار)، مهدی کیانی محسن دلیر و لوسیانو ادینیو

سرمربی:رسول خطیبی