پیروزی گسترش فولاد تبریز در بر ذوب آهن اصفهان و صعود به رده دهم جدول
اجرائی کشوری

پیروزی گسترش فولاد تبریز در بر ذوب آهن اصفهان و صعود به رده دهم جدول

 

 

 

پیروزی گسترش فولاد تبریز در بر ذوب آهن اصفهان و صعود به رده دهم جدول

 تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با برتری سه بر دو در برابر ذوب آهن اصفهان در دقایق پایانی وقت های تلف شده با چهار پله صعود خود را به رده دهم جدول رده بندی رساند.

 این دیدار عصر روز جمعه و از هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد (بنیان دیزل) برگزار شد.

قضاوت این دیدار را حمید حاج ملک با کمک های حمید غمزه و علی اکبر نوری برعهده داشت که در طول بازی به مهرداد بایرامی، میثم و علیرضا نقی زده از تیم میزبان و مصطفی شجاعی و قاسم حدادی فر از تیم میهمان را با نشان دادن کارت زرد جریمه کرد.

تیم میزبان در این دیدار در دقیقه دوم بازی به یک گل زودهنگام توسط جابر انصاری دست یافت تا میزبان در پایان نیمه نخست با برتری به رختکن برود.

با آغاز نیمه دوم این تیم میهمان بود که در دقیقه 49 و از روی نقطه پنالتی گل تساوی را توسط مصطفی شجاعی وارد دروازه تیم گسترش فولاد کرد.

دقیقه 60 بازی تیم میزبان صاحب یک پرتاب اوت شد که در میان بهت و حیرت تماشاگران حمید غمزه کمک داور این دیدار آن را به سود تیم میهمان اعلام کرد و این پرتاب اوت در دقیقه 61 توسط مسعود حسن زاده به گل برتری تیم ذوب آهن اصفهان تبدیل شد.

بازی با برتری دو بریک تیم میهمان ادامه داشت که در دقیقه 90 به اضافه 2 مدافع ذوب آهن به اشتباه دروازه تیم خودی را با گل به خودی به تساوی کشاند.

گسترش فولادی ها که برای کسب برتری تلاش مضاعفی داشتند در دقیقه 90 به اضافه 5 و از روی ضربه کرنر توسط مهرداد بایرامی به گل برتری دست یافتند.

تیم گسترش فولاد با سه امتیاز این پیروزی شیرین از 9 بازی صاحب 10 امتیاز شد و از مکان چهاردهم به مکان دهم صعود کرد و ذوب آهن اصفهان نیز با این باخت با یک پله سقوط به مکان سیزدهم جدول رفت.

در ادامه این پیکارها و در هفته دهم تیم گسترش فولاد تبریز روز پنج شنبه سوم مهر ماه در بندر انزلی میهمان قوهای سپید این شهر خواهد بود و ذوب آهن اصفهان نیز درروزجمعه چهارم مهر ماه در خانه خود از استقلال تهران پذیرایی خواهد کرد.