نفت تهران ۲ – گسترش فولاد تبریز ۱
اجرائی کشوری

نفت تهران ۲ – گسترش فولاد تبریز ۱

 

 

 

نفت تهران ۲ – گسترش فولاد تبریز ۱

دو تیم نفت تهران و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۶ امروز به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به نفع تیم میزبان، نفت تهران خاتمه یافت.

تیم آبی پوش تبریزی برای بقا باید تمام امتیازات ممکن را از میزبان زرد پورش و نفتی خود به چنگ می آورد، بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرد و توانست در دقیقه ۴۵ بازی با گل پیمنتا که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، از حریف خود پیش افتاده و امیدوار باشد تا در نیمه دوم با حفظ نتیجه سه امتیاز ارزشمند بازی را کسب کند.

در مقابل نفت تهران نیز به شدت دنبال کسب امتیاز از این دیدار خانگی بود تا همچنان حضور خود در جمع مدعیان را حفظ کرده و نیز نتایج نه چندان خوب خود در لیگ قهرمانان را جبران کند، در آغاز نیمه دوم حملات پر دامنه ای بر روی دروازه نوشی صوفیانی ترتیب دید تا این که در نهایت با گل علی قربانی، بازی را به تساوی کشاند. در دقیقه ۸۸ بازی نیز امیرارسلان مطهری گل برتری نفت را به ثبت رساند.

در ادامه بازی نیز دو تیم کاری از پیش نبردند تا بازی با نتیجه دو بر یک به نفع نفت تهران خاتمه یابد. تیم آبی پوش تبریزی با سه امتیازی که در این دیدار از دست داد، هم فرصت بالا آمدن در جدول رده بندی را به باد داد و هم نتوانست یکی از رقیبان تیم همشهری، تراکتورسازی را از کورس قهرمانی به عقب اندازد.

تیم نفت تهران در این بازی با ترکیب وحید شیخ ویسی، سیامک کوروشی، علیرضا عزت کرامت، محمدامین حاج محمدی، غلامرضا رضایی، کمال کامیابی نیا، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی، عباس بوعذار، ایمان مبعلی، علی قربانی و با سرمربیگری علی منصوریان راهی میدان شده است.

فراز کمالوند نیز برای گسترش فولاد ترکیب  داود نوشی صوفیانی، محسن حسینی، میثم تقی زاده، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، جابر انصاری، مگنو باتیستا، محمدامین درویشی، علیرضا میرشفیعیان، لئوناردو پیمنتا و محمد ابراهیمی را قرار داده است.

گفتنی است تعدادی از ناظران ای اف سی برای بررسی ورزشگاه و چمن تیم نفت تهران در استادیوم حضور داشتند.

حسن اکرمی، داور این دیدار نیز در نیمه اول حاج محمدی از نفت تهران را با کارت زرد جریمه کرد. علی حمدی نژاد و علی قربانی از نفت تهران، به همراه پیمنتا از گسترش فولاد نیز در نیمه دوم بازی با کارت زرد داور بازی جریمه شدند. جالب اینکه زننده هر دو گل این دیدار با کارت زرد داور نیز رو به رو شدند.