شهرداری تبریز میهمان خود شهرداری بندرعباس را با شکست بدرقه کرد
اجرائی کشوری

شهرداری تبریز میهمان خود شهرداری بندرعباس را با شکست بدرقه کرد

شهرداری تبریز میهمان خود شهرداری بندرعباس را با شکست بدرقه کرد

 در هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم فوتبال شهرداری تبریز با نتیجه پرگل 4 بر یک میهمانش شهرداری بندرعباس را با شکست بدرقه کرد.

هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران موسوم به جام آزادگان با برگزاری 12 دیدار به پایان رسید که در یک از این دیدارها و از گروه “ب” تیم  شهرداری تبریز در خانه با نتیجه پرگل 4 بر یک میهمانش شهرداری بندرعباس را شکست داد.

در این دیدار که از ساعت 14 در ورزشگاه اخصاصی باشگاه شهرداری تبریز برگزار شد ابتدا این تیم میهمان بود که در دقیقه 38 با گل محمد هادی یعقوبی به گل رسید.

به فاصله دو دقیقه احسان پیرهادی گل تساوی را برای شهرداری به ثمر رساند. با این گل شهرداری به بازی برگشت و در دقیقه 44 بازهم توسط پیرهادی به یک گل دیگر دست یافت تا در نهایت شاگردان عزیزی نیمه اول را با برتری 2 بر یک به رختکن بروند.

در نیمه دوم شهرداری تبریز در حالی که بازی متعادلی در جریان بود توانست به گل سوم برسد تا خیالش از پیروزی در این دیدار راحت شود. این گل را سجاد رهبر در دقیقه 72 به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و پیمان رنجبر در دقیقه 87 یک گل دیگر برای تیم شهرداری تبریز به ثمر رساند تا میزبان این دیدار پرگل را با نتیجه 4 بر یک به سود خود به پایان برساند