نفت تهران 4 - 1 گسترش فولاد تبریز
اجرائی کشوری

نفت تهران 4 – گسترش فولاد تبریز 1

 نفت تهران 4 - 1 گسترش فولاد تبریز
در چارچوب مسابقات هفتۀ بیست و نهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال کشور دیدار تیم های نفت تهران و گسترش فولاد تبریز با برتری تیم نفت تهران به پایان رسید.
آبي پوشان تبريزي كه از ساعت 17:30 در ورزشگاه تختي تهران به مصاف نفت رفتند، در دقيقه ي 27 نيمه ي اول با ضربه ي رسول نويدكيا دروازه ي خود را باز شده ديدند و دقايقي پس از آن، اين غفوري بود كه توانست از روي نقطه ي پنالتي، دومين گل تيم ميزبان را وارد دروازه ي گسترش فولاد كند و اين نيمه با همين نتيجه ي دو بر صفر به پايان رسيد.
نفت تهران كه در آستانه ي پايان ليگ سيزدهم، به دنبال كسب عنوان قهرماني اين رقابت ها بود، در نيمه ي دوم نيز هجومي كار كرد و در دقيقه ي 53، اين باز هم رسول نويدكيا بود كه توانست دروازه ي فروزان را براي بار سوم باز كند.
در دقيقه ي 76 روي ضربه ي علي قرباني، براي چهارمين بار دروازه ي تيمش را باز شده ديد تا آبي پوشان تبريزي در آستانه ي قبول شكست سنگين قرار بگيرند؛ اما اين پايان كار نبود و فردين عابديني در دقيقه ي 86، توانست يكي از گل هاي خورده ي تيمش را جبران كند و بازي در نهايت با شكست چهار بر يك تيم گسترش فولاد به پايان رسيد.
نفت تهران با اين برد ارزشمند در هفته ي ماقبل پاياني، با توجه به شكست فولاد خوزستان مقابل استقلال تهران، خودش را به صدر جدول رسانيد و در آستانه ي كسب عنوان قهرماني اين دوره از رقابت ها قرار گرفت.
گسترش فولاد نيز با اين شكست، با 32 امتياز همچنان در رده ي نهم جدول باقي ماند و هفته ي آينده مي تواند با رويارويي مقابل فولاد، نقش پررنگي را در تعيين قهرمان سيزدهمين دوره ي ليگ ايفا كند.