اجرائی کشوری

ذوب آهن اصفهان صفر- گسترش فولاد تبریز صفر

 

 

 

از هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال تیم گسترش فولاد تبریز در اصفهان مقابل میزبانش ذوب آهن به تساوی بدون گل دست یافت تا با تک امتیاز این بازی با یک پله صعود در رده دوازدهم جدول لیگ قرار بگیرد.

با این نتیجه شاگردان کمالوند یک امتیاز شیرین از مصاف سخت اصفهان کسب کرده و با 23 امتیاز و یک پله صعود در رده دوازدهم لیگ برتر قرار گرفتند. ذوب آهن میزبان نیز با تک امتیاز امروز 38 امتیازی شده و در همان مکان ششم باقی ماند.

علیرضا فغانی کار قضاوت این دیدار را بر عهده داشت که در طول بازی دو بار دست به جیب شده و مرتضی اسدی و داود نوشی صوفیانی از گسترش فولاد تبریز را با کارت زرد خود جریمه کرد.

ترکیب ذوب آهن اصفهان: رشید مظاهری، کارلوس سانتوس، هادی محمدی، قاسم دهنوی(70 مهدی مهدی پور)، قاسم حدادی فر، مرتضی تبریزی، علی حمام، مهرداد قنبری، ولید اسماعیل(67 مسعود حسن زاده)، مهدی رجب زاده (78 اسماعیلی فر) و کاوه رضایی
سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب گسترش فولاد تبریز: داود نوشی صوفیانی، سیدمحسن حسینی، امید نظامی پور، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، محمدامین درویشی(89 میلاد جهانی)، دیه گو اولیویرا، لئوناردو پیمنتا(93 میثم نقی‌زاده)، جابر انصاری، مگنو باتیستا و محمد ابراهیمی(46 عادل سرشار)
سرمربی: فراز کمالوند