رادامس مارتینز رودریگوئزداسیلوا در تراکتورسازی
اجرائی کشوری

رادامس مارتینز رودریگوئزداسیلوا در تراکتورسازی

رادامس مارتینز رودریگوئزداسیلوا در تراکتورسازی

هافبک برزیلی الاصل تیم ایکاسای برزیل با عقد قرارداد بمدت یک و نیم فصلی رسماً به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.

رادامس با حضور در دفتر هیأت فوتبال استان رسما قرارداد فدراسیون فوتبال را در دفتر ثبت قراردادها به ثبت رساند .

رادامس متولد 1986/4/17 می باشد.

ایشان در کارنامه‌ خود بازی برای چند تیم برزیلی و همچنین الجزیره امارات دیده می‌شود،این هافبک برزیلی پیش از پیوستن به تراکتورسازی در هشت تیم مختلف حضور داشته که اشاره می‌شود.

این هافبک 28 ساله که جزو خریدهای نیم‌فصل تراکتورسازی محسوب می‌شود، فوتبال حرفه‌ای‌اش را از سال 2005 آغاز کرد و به عضویت تیم فلومیننزه برزیل درآمد. وی از سال 2005 تا سال 2007 در فلومیننزه بود و 29 بازی نیز برای تیمش انجام داد.

داسیلوا سپس به صورت قرضی راهی یوونتود شد و پنج بازی برای این تیم انجام داد اما در همان سال 2007 بازهم به صورت قرضی به تیم دیگری رفت و این بار در تیم نائوتیکو حاضر شد که در 15 بازی برای این تیم موفق به زدن یک گل هم شد. وی یک سال در این تیم حضور داشت و سپس در سال 2009 به صورت قرضی از فوتبال برزیل خارج شد و به الجزیره امارات پیوست.

بوتافوگوی برزیل مقصد بعدی هافبک جدید تراکتورسازی بود و این هافبک برزیلی در سال 2010 در این تیم فوتبال خود را دنبال کرد. در سال 2011 هم وولتا ردوندای برزیل تیم داسیلوا بود و وی در سال 2012 تا 2013 به عضویت تیم بوئا اسپورته کشورش درآمد. وی در این تیم 35 بار به میدان رفت که موفق به پنج بار گلزنی هم شد و سپس با تیم ایکاسای برزیل قرارداد بست.