رادامس مارتینز رودریگوئزداسیلوا در تراکتورسازی
اجرائی کشوری

رادامس مارتینز رودریگوئزداسیلوا در تراکتورسازی

رادامس مارتینز رودریگوئزداسیلوا در تراکتورسازی

هافبک برزیلی الاصل تیم ایکاسای برزیل با عقد قرارداد بمدت یک و نیم فصلی رسماً به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.

رادامس با حضور در دفتر هیأت فوتبال استان رسما قرارداد فدراسیون فوتبال را در دفتر ثبت قراردادها به ثبت رساند .

رادامس متولد ۱۹۸۶/۴/۱۷ می باشد.

ایشان در کارنامه‌ خود بازی برای چند تیم برزیلی و همچنین الجزیره امارات دیده می‌شود،این هافبک برزیلی پیش از پیوستن به تراکتورسازی در هشت تیم مختلف حضور داشته که اشاره می‌شود.

این هافبک ۲۸ ساله که جزو خریدهای نیم‌فصل تراکتورسازی محسوب می‌شود، فوتبال حرفه‌ای‌اش را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرد و به عضویت تیم فلومیننزه برزیل درآمد. وی از سال ۲۰۰۵ تا سال ۲۰۰۷ در فلومیننزه بود و ۲۹ بازی نیز برای تیمش انجام داد.

داسیلوا سپس به صورت قرضی راهی یوونتود شد و پنج بازی برای این تیم انجام داد اما در همان سال ۲۰۰۷ بازهم به صورت قرضی به تیم دیگری رفت و این بار در تیم نائوتیکو حاضر شد که در ۱۵ بازی برای این تیم موفق به زدن یک گل هم شد. وی یک سال در این تیم حضور داشت و سپس در سال ۲۰۰۹ به صورت قرضی از فوتبال برزیل خارج شد و به الجزیره امارات پیوست.

بوتافوگوی برزیل مقصد بعدی هافبک جدید تراکتورسازی بود و این هافبک برزیلی در سال ۲۰۱۰ در این تیم فوتبال خود را دنبال کرد. در سال ۲۰۱۱ هم وولتا ردوندای برزیل تیم داسیلوا بود و وی در سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ به عضویت تیم بوئا اسپورته کشورش درآمد. وی در این تیم ۳۵ بار به میدان رفت که موفق به پنج بار گلزنی هم شد و سپس با تیم ایکاسای برزیل قرارداد بست.

 

 

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید