صعود یک پله گسترش فولاد تبریز با برتری مقابل راه آهن
اجرائی کشوری

صعود یک پله گسترش فولاد تبریز با برتری مقابل راه آهن

صعود یک پله گسترش فولاد تبریز با برتری مقابل راه آهن

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز  با برتری دو بر صفر در برابر راه آهن سورینت تهران با یک پله صعود در جدول رده بندی، در مکان چهاردهم ایستاد.

ازهفته پانزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور این دیدار عصر روز یک شنبه و با قضاوت رضا عادل در ورزشگاه اختصاصی گسترش برگزار و در پایان تیم میزبان باگل های محمد امین درویشی در دقیقه 43 و جابر انصاری در دقیقه 80 به برتری 2 بر صفر رسید.

در این دیدار بهادر عبدی، محمد غلامی و محمد ستاری از راه آهن و علیرضا نقی زاده از گسترش فولاد تبریز با کارت زرد داور جریمه شدند.

تیم گسترش فولاد تبریز با این پیروزی 15 امتیازی شد و در رده چهاردهم قرار گرفت.

شاگردان حمید استیلی در تیم راه آهن تهران نیز با این شکست 16 امتیازی باقی ماند و نیم فصل نخست را را با ایستادن در جایگاه سیزدهم به پایان رساندند.

در این دیدار برای تیم میزبان رودریگو لوپز، مرتضی اسدی، محمود خمیسی، حمید جوکار، رسول پیرزاده (63 علیرضا نقی زاده)، میثم نقی زاده، مگنو باتیستا، میلاد جهانی (66 یوسف سیدی) ومحمد امین درویشی 

و برای تیم میهمان امیر عابدزاده، محسن ایران نژاد، میلاد محمدی، حامد نورمحمدی،رامین رضاییان، علی علیپور، محمد آبشک، بهادر عبدی( 82 مهرداد محمدی)، سیامک کوهنورد (59 رضا خالقی پور)، محمد ستاری و محمد غلامی (66 امین منوچهری) به میدان رفتند.