تراکتور در مصاف با پیکان نتیجه بازی را به حریف واگذار کرد
اجرائی کشوری

تراکتور در مصاف با پیکان نتیجه بازی را به حریف واگذار کرد

تراکتور در مصاف با پیکان نتیجه بازی را به حریف واگذار کرد

از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 17 دو تیم تراکتورسازی و پیکان مسابقه حساسی را در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار کردند که پیکانی ها برنده این جدال بودند.

تیم فوتبال پیکان تهران مقابل تراکتورسازی تبریز به برتری 2 بر یک دست یافت تا 3 امتیاز ارزشمند را به تهران بیاورد.

در این دیدار سعید دقیقی و میلاد نوری برای تیم تحت هدایت منصور ابراهیم زاده گلزنی کردند تا پیکان با کسب این 3 امتیاز ارزشمند با 15 امتیاز به رتبه دهم صعود کرده و تا حدودی از شرایط نامطلوب ابتدای فصل خود فاصله بگیرد.

تراکتورسازی نیز که نشانی از روزهای گذشته خود نداشت با پذیرش نخستین شکست خانگی فصل خود در امتیاز 24 متوقف شد اما همچنان صدرنشین باقی ماند.

هم اکنون استقلال تهران با 22 امتیاز و فولادخوزستان با 21 امتیاز دوم و سوم هستند.

محمد ایران پوریان در دقیقه 83 برای تراکتورسازی از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد.خالد شفیعی مدافع تراکتور هم در دقیقه 63 با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

رسول خطیبی سرمربی جوان تراکتورسازی در این دیدار، داود نوشی صوفیانی، احمدآل نعمه(46 میرهانی هاشمی)، فرشاد احمدزاده (70 بیکای)،محمد ایرانپوریان، شاهین ثاقبی (70 احمد کامدار)، خالد شفیعی، حبیب گردانی، مهدی کیانی، محسن دلیر، سامان نریمان جهان و لوسیانو ادینهو را به میدان فرستاد.

از سوی دیگر منصور ابراهیم زاده نیز در این دیدار مهم از سیدمهدی رحمتی، حمید رضا دیوسالار، محمد نصرتی، آرمان قاسمی، سیدعلی حسینی (76 جهانگیر عسگری)، سیدامیرحسین امیری، جی لوید ساموئل، امیرحسین فشنگچی، سعید دقیقی، میلاد نوری و سیاوش یزدانی بهره برد.