تراکتورسازی با برتری مقابل گسترش فولاد صدرنشین باقی بماند
اجرائی کشوری

تراکتورسازی با برتری مقابل گسترش فولاد صدرنشین باقی بماند

 تراکتورسازی با برتری مقابل  گسترش فولاد صدرنشین باقی بماند

از هفته سیزدهم پیکارهای فوتبال لیگ برتر باشگاه های ایران تراکتور سازی تبریز مقابل همشهری خود گسترش فولاد روز جمعه از ساعت 16.50 در ورزشگاه یادگار امام (ره) به مصاف هم رفتند.

در نیمه نخست این دیدار که قضاوت آن را تیم داوری محمدرضا اکبریان، رضا سخندان و مهدی الوندی بر عهده داشتند، فرشاد احمد زاده در دقیقه هفت و لوسیانو ادینهو در دقیقه 14 برای سرخ پوشان تراکتورسازی و جابر انصاری در دقیقه 27 برای آبی پوشان گسترش فولاد گلزنی کردند.

قاضی میدان در این نیمه فقط یکبار دست به جیب شد که آنهم دیتمار دیکایی از تیم تراکتورسازی را با کارت زرد جریمه نمود.

در نیمه دوم بازی متعادلی بین دو تیم جریان داشت که در دقیقه 88 مدافعان گسترش مرتکب خطای پنالتی شدند که این ضربه را لوسیانو ادینهو وارد دروازه حریف کرد تا در این دیدار دو گله شده و به تنهایی با 9 گل زده در صدر گلزنان لیگ برتر قرار گیرد.

اکبریان در این نیمه نیز دو بار دست به جیب شد که علی رضا نقی زاده از تیم گسترش فولاد و مهدی کیانی از تراکتورسازی را با کارت زرد جریمه کرد.

دراین دیداررودریگو، امید نظامی پور، میلاد جهانی، مرتضی اسدی، میثم نقی زاده، محمد خمیسی، علیرضا نقی زاده، علی لطیفی، مگنو باتیستا، مهرداد بایرامی، جابر انصاری برای گسترش فولاد به زمین رفتند و در آن سوی میدان نیز حامد لک، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، دیتمار دیکایی، میرهانی هاشمی، شاهین ثاقبی، مهدی کیانی، فرشاد احمدزاده، شهریار شیروند، محسن دلیر و لوسیانو ادینهو برای تراکتور در ترکیب تیم قرار گرفتند.

تمام بازیکنان گسترش فولاد تبریز پیش از آغاز بازی برای رسول خطیبی گل بردند و از سوی تراکتوری ها نیز مهدی کیانی، ایران پوریان، ثاقبی، نوشی صوفیانی و حبیب گردانی برای کمالوند گل بردند.

تیم تراکتورسازی تبریز با این برد دلچسب با 27 امتیاز از 13 بازی به تنهایی و بالاتر از تیم های فولاد خوزستان و استقلال تهران در صدر جدول ایستاده است.