ماشین سازی تبریز به تساوی مقابل حریف رضایت داد
اجرائی کشوری

ماشین سازی تبریز به تساوی مقابل حریف رضایت داد

 

 

 

ماشین سازی تبریز به تساوی مقابل حریف رضایت داد

در هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال ایران، دیدار بین تیم های فوتبال ماشین سازی تبریز و بعثت کرمانشاه که از ساعت 15 سه شنبه 29 مهر در ورزشگاه تختی تبریز آغاز شده بود نهایتا با نتیجه مساوی 2 بر 2 به اتمام رسید.

گلهای تیم ماشین سازی تبریز در این دیدار را یونس قاسمی در دقیقه 74 از روی نقطه پنالتی و امیر خدایی در دقیقه 92 به ثمر رساندند. برای تیم بعثت کرمانشاه نیز فرشاد باوندپور در دقیقه 42 و سجاد سیاه کمری در دقیقه 47 گلزنی کردند.

مجید محمدی زنجانی داور این دیدار پر برخورد شش بار دست به جیب شد و به چهار بازیکن بعثت کرمانشاه و دوبازیکن ماشین سازی اخطار داد؛ پوریا خضری، مجید یوسف وند، امیر فرخ پور و جمال حق شناس از بعثت کرمانشاه و علی محمدی و پرویز رزمی از ماشین سازی با کارت زرد داور جریمه شدند.

گل اول تیم فوتبال ماشین سازی از روی ضربه پنالتی و پس از حملات مکرر این تیم برای جبران نتیجه به ثمر رسید. تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در 15 دقیقه پایانی دیدار عملکرد بسیار خوبی به نمایش گذاشت و تعویض طلایی باغ آبادی سرمربی این تیم به گل دوم و یک امتیاز برای ماشین سازان تبدیل شد.

اسامی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز:

توحید ولایتی، مسعود باغ آبادی، توحید قوجایی، غلامرضا داودوندی، جعفر برزگر، علی محمدی (تعویض با جواد نعمتی)، پرویز رزمی، صابر حقی (بهنام احسانی)، یونس قاسمی، فرید صلاحی، فرزاد یوسفی، (حمید خدایی)

سرمربی: غلامرضا باغ آبادی، سرپرست: سیدمحمد علوی

 

 

 

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید