ماشین سازی در گام نخست یک امتیاز کسب کرد
اجرائی کشوری

ماشین سازی در گام نخست یک امتیاز کسب کرد

ماشین سازی در گام نخست یک امتیاز کسب کرد

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور مقابل تیم صنعت نوین آبادان به تساوی دست یافت.

دیدار بین دو تیم ماشین سازی تبریز و صنعت نوین آبادان که در ورزشکاه تختی تبریز (باغشمال) برگزار گردید نهایتا با نتیجه مساوی 2 بر 2 به اتمام رسید. هر دو گل تیم فوتبال ماشین سازی را در این دیدار یونس قاسمی به ثمر رساند.

 نیمه اول این دیدار علی رغم برتری محسوس ماشین سازی بدون گل به اتمام رسید تا هردوتیم به  نیمه دوم بازی چشم داشته باشند.

از ابتدای نیمه دوم  بازیکنان ماشین سازی گستره حملات خود را بیشتر کردند و در دقیقه 85 بازی مجددا یونس قاسمی اینبار با ضربه سر گل دوم ماشین سازی را به ثمر رساند.
شادی بازیکنان ماشین سازی دیری نپایید چرا که درست یک دقیقه بعد بازیکنان تیم صنعت نوین آبادان از غفلت بازیکنان ماشین سازی به جهت گلزنی سود جسته و محاجم این تیم با استفاده از توپ بادآورده ای از پشت دفاع حریف شوت زمینی را به جهت مخالفی که دروازه بان ماشین سازی حضور داشت ارسال کرد و بازی را مجددا به تساوی کشاند.
وقت قانونی این دیدار با حملات ماشین سازی و گاها ضدحملات صنعت نفت با تساوی 2-2 به اتمام رسید و داور دیدار برای نیمه دوم  پنج دقیقه وقت اضافه تعیین کرد.
در این پنج دقیقه بازیکنان ماشین سازی چندین موقعیت بسیار عالی برای گلزنی خلق کردند که هیچکدام به گل تبدیل نشد و در مقابل تیم صنعت نوین آبادان تنها توانست در یک ضد حمله توپی را از کنار دروازه تیم ماشین سازی به صورت خطرناکی به بیرون ارسال کند تا نهایتا بازی با نتیجه مساوی 2-2 به اتمام برسد.
 

اسامی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز:
توحید ولایتی، غلامرضا داودوندی، فرزاد یوسفی، توحید قوجائی، مسعود باغ آبادی، علی محمدی، پرویز رزمی، جعفر برزگر (تعویض با بهنام احسانی)، صابر حقی، ناصر عبدی (تعویض با رضا کاظمی)، یونس قاسمی

سرمربی: غلامرضا باغ آبادی، سرپرست: سید محمد علوی

عبدالحسین باستان قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. وی در این دیدار سجاد برخورداری، پیمان قدیمی و محمد سرافراز را از تیم صنعت نوین آبادان و علی محمدی را از ماشین سازی با کارت زرد جریمه کرد.

 

ماشین سازی در گام نخست یک امتیاز کسب کرد