برتری تراکتورسازی مقابل پیکان تهران در دومین دیدار رقابت های چهارجانبه فوتبال جام شهدا
اجرائی کشوری

برتری تراکتورسازی مقابل پیکان تهران در دومین دیدار رقابت های چهارجانبه فوتبال جام شهدا

 

 

 

برتری تراکتورسازی مقابل پیکان تهران در  دومین دیدار رقابت های چهارجانبه فوتبال جام شهدا

دومین دیدار رقابت های چهارجانبه فوتبال جام شهدا سه شنبه شب در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد. در این دیدار، ابتدا تیم تراکتورسازی در دقیقه 43 توسط فرشاد احمدزاده به گل رسید و نیمه نخست را به سود خود رقم زد.

تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری مقابل پیکان تهران در ضربات پنالتی، حریف تیم استقلال تهران در دیدار نهایی نخستین دوره رقابت های جام شهدا شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم دو تیم بازی کسل کننده ای به نمایش گذاشتند اما رفته رفته عملکرد بهتری داشتند و حملاتی روی دروازه یکدیگر خلق کردند تا اینکه مدافع تراکتورسازی در دقیقه 85 روی امیرحسین فشنگچی بازیکن تیم پیکان مرتکب خطا شد و داور مسابقه ضربه پنالتی اعلام کرد. این ضربه را سعید دقیقی به گل مساوی تیم پیکان تبدیل کرد و بازی در وقت قانونی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

با توجه به قوانین این رقابت ها، پس از تساوی تیم ها در وقت قانونی، ضربات پنالتی تعیین کننده تیم برترخواهد بود وبراین اساس بازی ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی تیم تراکتورسازی با درخشش حامد لک دروازه بان خود موفق شد با نتیجه 3 بر 2 به برتری برسد و حریف تیم استقلال در دیدار نهایی شود. 

حامد لک سنگربان تیم تراکتورسازی در ضربات پنالتی محمد نصرتی، جی لوید ساموئل و سعید دقیقی را ناکام گذاشت و در مهار ضربات مهدی رحمتی و میلاد نوری ناموفق بود.

مهدی رحمتی سنگربان تیم پیکان نیز ضربه مهدی کیانی را مهار کرد اما مقابل حبیب گردانی، سعید آقایی و محسن ایران پوریان تسلیم شد و بازی در ضربات پنالتی با حساب 3 بر 2 به سود تراکتورسازی به پایان رسید. 

قضاوت این مسابقه بر عهده وحید صالحی بود. 

نخستین دیدار رقابت های فوتبال جام شهدا دوشنبه شب با برتری 2 بر یک تیم استقلال تهران مقابل ملوان بندرانزلی برگزار شده بود. 

به این ترتیب تیم های استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز پنجشنبه در دیدار نهایی به مصاف یکدیگر می روند.

همچنین تیم های ملوان بندرانزلی و پیکان تهران روز چهارشنبه برای رسیدن به مقام سوم رو در روی هم قرار خواهد گرفت.