گسترش فولاد تبریز 2- سایپا کرج 3
اجرائی کشوری

گسترش فولاد تبریز 2- سایپا کرج 3

گسترش فولاد تبریز 2- سایپا کرج 3

از هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، تیم گسترش فولاد تبریز میزبان تیم سایپای کرج بود.

این دیدار با قضاوت محمدحسین زاهدی فر و کمک های علیرضا ایلدریم و حمید کنعانی در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد تبریز برگزار شد.

هشت دقیقه نخست این دیدار با طوفان تیم میزبان همراه بود که طی آن ابتدا در دقیقه پنجم مگنو باتیستا و در دقیقه هشتم لئوناردو پی منتا برای گسترش فولاد گلزنی کردند.

بعد از این دقایق اندکی از بازی سرعتی دو تیم کاسته شد تا اینکه در دقیقه شانزدهم بازی تیم میهمان از روی نقطه کرنر به گل دست یافت و طی آن وحید محمدزاده مدافع پیش تاخته سایپا با ضربه سر دروازه نوشی صوفیانی را گشود.

نیمه نخست این دیدار با برتری دو بر یک تیم میزبان پایان یافت و با آغاز نیمه دوم میلاد میداودی که در این دیدار خود را تشنه گلزنی نشان می داد، در دقیقه 62 از روی ضربه ایستگاهی سایپا را صاحب دومین گل خود و تساوی بازی کرد و با یک ضربه سنگین و زیبا توپ را در کنج دروازه تیم میزبان قرار داد.

در ادامه این دیدار دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند، ولی تیم میهمان اشتیاق بیشتری برای کسب برتری از خود نشان می داد، تا اینکه در دقیقه 89 بازهم وحید محمدزاده مدافع پیش تاخته سایپا دومین گل خود و سومین گل تیمش را وارد دروازه تیم گسترش فولاد تبریز کرد.

قاضی میدان در این دیدار چهار بار دست به جیب شد و لئوناردو پی منتا و مصطفی اکرامی هر دو از تیم میزبان و احمد شیری از سایپا را با کارت زرد جریمه کرد.

زاهدی فر در دقیقه 77 با نشان دادن دومین کارت زرد اکرامی، این بازیکن را از زمین بازی اخراج تا تیم میزبان 10 نفره به بازی ادامه دهد.

گسترش فولاد با 16 امتیاز در مکان سیزدهم و تیم سایپا با این پیروزی و کسب سه امتیاز آن با 27 امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی قرار دارند.