تيم فوتبال تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاتحاد عربستان شکست خورد
اجرائی کشوری

تيم فوتبال تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاتحاد عربستان شکست خورد

تيم فوتبال تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاتحاد عربستان شکست خورد

در هفته پنجم لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در دیدار مقابل الاتحاد عربستان با 2 گل شکست خورد و از صعود به مرحله یک هشتم نهایی بازماند.

این دیدار از گروه C لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه شاه عبدالعزیز مکه برگزار شد و تیم الاتحاد توسط عبدالفتاح اسیری و مختار فلاتح در دقایق 18 و 60 به گل رسید. 
تیم تراکتورسازی از دقیقه 25 این بازی به دنبال اخراج میلاد فخرالدینی با 10 بازیکن به کار خود ادامه داد. 
نماینده ایران که در دیدار خانگی دور رفت با یک گل از سد الاتحاد عربستان گذشته بود، با قبول شکست در این بازی، در فاصله یک هفته مانده به پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از صعود به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها بازماند و صعود الاتحاد عربستان نیز مسجل شد.
در دیگر دیدار گروه C، تیم العین امارات در دیدار خارج خانه با 5 گل لخویا قطر را در هم کوبید و صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی مسجل کرد. 
در پایان دیدارهای هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در گروه C، تیم های العین امارات، الاتحاد عربستان، تراکتورسازی ایران و لخویا قطر به ترتیب با 10، 9، 5 و 4 امتیاز به ترتیب در رده های اول تا چهارم قرار گرفتند.
دیدارهای هفته ششم و پایانی این گروه، روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار می شود و تیم تراکتورسازی در دیداری تشریفاتی در ورزشگاه یادگار امام (ره) شهر تبریز پذیرای لخویا قطر است و تیم های العین و الاتحاد نیز در امارات برای تعیین تیم اول و دوم گروه C به مصاف یکدیگر می روند. 
در این دیدار حامد لک، محمد نصرتی، میلاد فخرالدینی، مسعود ابراهیم زاده، مرتضی اسدی، علی کریمی، مهدی کریمیان(88 ابراهیم عابدنژاد)، میثم بائو ( 30 حسین مهرآزما)، سعید دقیقی، جواد کاظمیان ( 53 سعید آقایی) و کریم انصاری‌فرد برای تراکتورسازی به میدان رفتند.
بازی بعدی تیم تراکتورسازی با تیم لخویا، 2 اردیبهشت ساعت 19:35 در ورزشگاه یادگار امام برگزار خواهد شد.