تیم فوتبال ماشین سازی نتیجه را به حریفش واگذار کرد
اجرائی کشوری

تیم فوتبال ماشین سازی نتیجه را به حریفش واگذار کرد

 

 

 

تیم فوتبال ماشین سازی نتیجه را به حریفش واگذار کرد

تیم فوتبال ماشین سازی در دیدار با تیم صنعت ساری نتیجه دیدار را به حریفش واگذار کرد.

دیدار بین دو تیم ماشین سازی تبریز و صنعت ساری به میزبانی تیم ماشین سازی در ورزشگاه تختی تبریز (باغشمال) برگزار گردید و نهایتا با نتیجه یک بر صفر به سود تیم مهمان به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار پربرخورد با تساوی بدون گل به اتمام رسیده بود و تنها گل تیم حریف را مصطفی کریمی بازیکن شماره 11 این تیم به ثمر رساند.

در این دیدار دو بازیکن صنعت ساری به نام‌های مهدی فولادی به دلیل اعتراض به داوری و محمد سیامی به دلیل اتلاف وقت بازی با کارت زرد داور جریمه شدند.

تنها کارت زرد ماشین سازان نیز برای مصطفی قلندری بدلیل تکل خطرناک رقم خورد.

بازی بین دو تیم در هوای ابری و نسبتاً سرد و در زمین چمن باغشمال که کیفیت متوسطی داشت  برگزار گردید. ماشین سازان در این دیدار صاحب سه موقعیت مسلم گلزنی بودند که اشتباه محاجمان و ضعف آنها در کنترل توپ و ضربه نهایی هرسه موقعیت را به هدر داد. سبزقامتان تبریز در این دیدار موقعیت های گلزنی دیگری داشتند ولی در کل خط حمله تیم در این دیدار نمایش خوبی از خود به نمایش نگذارد.

اسامی بازیکنان ماشین سازی:

توحید ولایتی، علی درخشان، شبیر قلی پور (از دقیقه 85 شبیر قلی‌پور)، مصطفی قلندری، مهدی فرخی، توحید قوجایی، جواد پیرایی (از دقیه 46 علی محمدی)، رسول علیپور، ناصر عبدی، حسین پوراسد (از دقیقه 46 فرید صلاحی)، یونس قاسمی،

سرمربی: سیدرضا سادات – سرپرست:‌ سیدمحمد علوی