الجزیره 2 - تراکتورسازی صفر
اجرائی کشوری

الجزیره 2 – تراکتورسازی صفر

 

 

 

 الجزیره 2 - تراکتورسازی صفر

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به رغم برتری محسوس و ارائه یک بازی زیبا با قبول شکست مقابل الجزیره امارات و با توجه به برتری پرگل الجیش قطر مقابل الشباب عربستان از لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا حذف شد.
در این بازی که چهارشنبه شب و از هفته پنجم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در ورزشگاه بن زاید ابوظبی برگزار شد، تیم میزبان با پیروزی دو بر صفر و با پنج امتیاز به صعود از گروه ˈآˈ این رقابت ها امیدوار شد.
گل اول این بازی روی پاس به عقب اشتباه خط میانی تراکتورسازی و فرصت طلبی ˈریکاردو اولیویراˈ در دقیقه هفت بازی به ثمر رسید و گل دوم نیز در دقیقه 91 بازی و توسط ˈزبید خاطرˈ وارد دروازه تراکتورسازی شد. ˈدلوفسکی استربرهˈ به کمک ˈپائول آدامˈ و ˈالکساندر ناتانˈ هر سه از استرالیا قضاوت این بازی را برعهده داشت.
وی در این بازی به ˈمرتضی اسدیˈ از تراکتورسازی ایران و ˈشین هیونگ مینˈ از الجزیره امارات کارت زرد نشان داد.
مهدی ثابتی، مرتضی اسدی، محمد نصرتی، محمد ایرانپوریان، مصطفی اکرامی، مهدی کیانی، قاسم دهنوی ، فلاویو لوپز، مهدی کریمیان ، جواد کاظمیان (گیلسون سوارز دقیقه 61) و سیدمهدی سید صالحی بازیکنان تراکتورسازی در نیمه اول بودند و محمد ابراهیمی، گیلسون سوارز و سیدمحسن حسینی نیز در نیمه دوم به عنوان بازیکنان تعویضی وارد میدان شدند.
صعود الشباب با 10 امتیاز از این گروه قطعی است و دو تیم الجیش با 8 و الجزیره با پنج امتیاز برای قرار گرفتن در رده دوم و صعود به دوره بعدی در هفته ششم به مصاف حریفان خواهند رفت.