مس سونگون 3 - ماشین سازی 1
اجرائی کشوری

مس سونگون 3 – ماشین سازی 1

 مس سونگون 3 - ماشین سازی 1

 در هفته پانزدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نتوانست مقابل تیم مس سونگون امتیازی کسب کند.

تیم مس سونگون با هدایت سرمربی خود، بهاءالدین پناهی، با ترکیب زیر به زمین رفت: میر جعفر مهره کش ( دروازه بان) ، محسن حنیفی، علیرضا عبادی، علی عبدی، سعید نوروزی، مجتبی اسلامی، محسن گیاهی، سید محمد میری، مهدی رستم زاده، رسول بهاروندی و فرهاد خیرخواه

نیمه اول را تیم مس سونگون به صورت هجومی آغاز نمود و بارها موقعیت های تک به تک را مهاجمان این تیم از دست دادند. در یکی از معدود حملات تیم ماشین سازی تبریز، به دلیل اشتباه فردی مدافع تیم مس سونگون، توپ در سه متری دروازه در اختیار امیر رستمی، مهاجم تیم ماشین سازی قرار گرفت که توپ را وارد دروازه مس سونگون نمود و اولین گل بازی به سود ماشین سازی تبریز به ثمر رسید.
پس از این گل، بازی مجددا در اختیار بازیکنان مس سونگون قرار گرفت که در یک حمله گروهی و هدایت شده، سید محمد میری توانست دروازه تیم ماشین سازی را گشوده، نتیجه مسابقه را به تساوی تبدیل کند. نیمه اول مسابقه با همین نتیجه به پایان رسید.
نیمه دوم دیدار نیز با حملات مکرر تیم مس سونگون آغاز شد. در دقیقه 56 بازی در یک حمله تیمی فرهاد خیرخواه مهاجم تیم مس سونگون در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت که از یک زاویه بسیار بسته توانست دروازه تیم ماشین سازی را با یک ضربه بیرون پای زیبا بگشاید و تیم مس سونگون را برتر میدان نماید. پس از این گل مس سونگون با حملات بیشتری بازی را ادامه داد و در یک نفوذ زیبا توسط سید محمد میری دروازه بان ماشین سازی را رد نمود که با خطای دروازه بان مواجه شد و توانست یک پنالتی با ارزش را برای تیم کسب کند.
فرهاد خیرخواه این پنالتی را دور از دستان دروازه بان در درون دروازه ماشین سازی قرارداد تا با سه گل مس سونگون از ماشین سازی پیش افتد.

دیدار دو تیم نیز با نتیجه سه بر یک به نفع مس سونگون به پایان رسیده بود.