تراکتورسازی تبریز نتیجه را به حریف خود استقلال تهران واگذار کرد
اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز نتیجه را به حریف خود استقلال تهران واگذار کرد

 

 

 

 

تراکتورسازی تبریز نتیجه را به حریف خود استقلال تهران واگذار کرد

در حساس ترین دیدار هفته بیست و نهم از رقابتهای لیگ برتر تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در تهران میهمان تیم استقلال بود.

این دیدار که در استادیوم آزادی تهران برگزار گردید تیم تراکتورسازی تبریز  با نتیجه یک بر صفر بازی را به حریف خود تیم استقلال تهران واگذار  کرد.
تیم استقلال بعد از برد این دیدار 59 امتیازی شد و با توجه به برد سپاهان مقابل صبا قم و 56 امتیازی شدن این تیم تراکتورسازی با 55 امتیاز در رده سوم لیگ ایستاد.
تراکتورسازی در حالی نتوانست از سد استقلال تهران بگذرد که استقلال بعد از اخراج آرش برهانی در دقیقه 40 تا آخر بازی ده نفره با کار ادامه داد.
تک گل این دیدار که بین تیم های اول و دوم جدول رده بندی برگزار شد را ˈ‌جواد نکونام ˈ در دقیقه 31 به ارمغان آورد تا شاگردان ˈ‌امیر قلعه نوییˈ در تیم فوتبال استقلال تهران با رساندن جمع امتیازات خود به عدد 59 فاصله خود را با تیم های تعقیب کننده به 3 برسانند.
در این بازی حساس و درگیرانه، ˈآرش برهانیˈ در دقیقه چهلم نیمه نخست با کارت قرمز داور مواجه شد تا استقلال 10 نفره به کار خود ادامه دهد.
تراکتورسازی تبریز با قبول این شکست 55 امتیازی ماند و به رتبه سوم سقوط کرد. سپاهان اصفهان با 56 امتیاز تیم دوم جدول رده بندی است.
سانترهای پیاپی بازیکنان تراکتور با ضربات سر مدافعان بلند قامت استقلال یکی پس از دیگری دفع شد و جایگزینی ابراهیم زاده بجای اکرامی و کاظمیان به جای دهنوی و گیلسون بجای ابراهیمی هم نتوانست تراکتور را به گل برساند.
مهدی رحمتی هم در این روز بازی درخشانی ارائه داد و با بازی خوب خود بخوبی از دروازه آبی پوشان محافظت کرد. 
تراکتور در بازی بعدی خود در تبریز میزبان سپاهان اصفهان است و استقلال هم در تهران به مصاف نفت تهران خواهد رفت.