اوليويرا: بازي با نفت از استقلال مهم‌تر است
اجرائی کشوری

اوليويرا: بازي با نفت از استقلال مهم‌تر است

 

 

 

 

 

اوليويرا: بازي با نفت از استقلال مهم‌تر است

توني اوليويرا در نشست خبري پيش از بازي با نفت تهران در هفته بيست‌وهشتم ليگ برتر اظهار داشت: در ليگ ايران هيچ بازي آساني وجود ندارد و نفت هم براي ما چندان آسان نخواهد بود. بازي فردا براي من از بازي با استقلال مهم‌تر است و براي همين تمام تلاش‌مان را خواهيم کرد. نفت تهران مدافعان بسيار خوبي دارد و در ضدحملات سريع کار مي‌کند. آنها بازيکنان خوبي دارند ولي ما نيز تمام تلاش‌مان را براي کسب سه امتياز انجام خواهيم داد.

به گزارش ايسنا ، وي درباره بازيکنان دو اخطاره تيمش بيان کرد: به خاطر بازيکناني که خطر سه کارته شدن تهديدشان مي‌کند، هيچ ترسي نداريم و بيشتر تمرکزمان روي بازي با نفت است. بازي با نفت در وسط هفته انجام مي‌گيرد و براي همين انتظار حضور پرشور هواداران مانند بازي مقابل الجزيره امارات را نداريم. درست است که بازي با الجزيره هم وسط هفته بود ولي اين بازي با همه بازي‌ها متفاوت بود که منجر به افتخارآفريني تراکتوري‌ها شد.

اوليويرا درباره مشکلات مالي باشگاه تراکتورسازي گفت: شهري مثل تبريز بايد آنقدر اسپانسر داشته باشد که تيم تراکتورسازي را مورد حمايت قرار دهد. مشکلات زيادي داريم و از همه خواسته‌ايم تا به تراکتورسازي کمک کنند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در انتها اظهار داشت: تصميم گرفته‌ايم، قهرمان ليگ برتر شويم. بايد براي اين هدف‌مان تلاش‌هاي بسياري انجام دهيم.