گسترش فولاد تبریز 1- استقلال تهران 2
اجرائی کشوری

گسترش فولاد تبریز 1- استقلال تهران 2

گسترش فولاد تبریز 1- استقلال تهران 2

در نخستين هفته از سيزدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي ايران تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در مصاف با استقلال تهران، بازي را به حريف خود واگذار كرد.

اين ديدار ساعت 22:15 دقيقه پنج شنبه شب در ورزشگاه يادگار امام (ره) شهر تبريز برگزار شد.
در پايان اين ديدار كه با قضاوت حسين زرگر با كمك هاي مصطفي فراهاني و مهدي الوندي برگزار شد، تيم ميهمان با نتيجه دو بر يك ميزبان تازه وارد خود به ليگ برتر را با حساب دو بر يك شكست داد.
در اين ديدار براي استقلاب تهران آرش برهاني در دقيقه ۳۳ و فرهاد مجيدي در دقيقه ۸۹ گلزني كردند و تك گل تيم گسترش فولاد را نيز مهرداد بايرامي در دقيقه ۱۹ به ثمر رساند.
قاضي ميدان در اين بازي به حنيف عمران زاده و هاشم بيگ زاده هر دو از استقلال تهران كارت زرد نشان داد و در دقيقه ۸۷ جي لويدساموئل را در دقيقه ۸۷ به طور مستقيم از بازي اخراج كرد.
با نظر امير قلعه نويي سرمربي تيم استقلال از ابتداي اين بازي مهدي رحمتي، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، حنيف عمران زاده، هاشم بيگ زاده، خسرو حيدري، پژمان نوري، محمد قاضي، آرش برهاني، سياوش اكبرپور و جي لويد ساموئل براي اين تيم به ميدان رفتند.
رسول خطيبي سرمربي تيم گسترش فولاد تبريز نيز از ابتداي بازي محسن فروزان، خالد شفيعي، اميد نظامي پور، مهدي قريشي، ميثم نقي زاده، مهرداد بايرامي، سعيد آقايي، ايمان موسوي، احمد كامدار، سامان نريمان جهان و امير تيرزو را به ميدان فرستاد.