گسترش فولاد تبریز با نتیجه یک بر دو بازی را به حریف واگذار کرد
اجرائی کشوری

گسترش فولاد تبریز با نتیجه یک بر دو بازی را به حریف واگذار کرد

 

 

 

گسترش فولاد تبریز با نتیجه یک بر دو بازی را به حریف واگذار کرد

از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم های ملوان انزلی و گسترش فولاد تبریز از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی به مصاف هم رفتند که در پایان بازی ملوان با نتیجه دو بر یک به برتری دست یافت تا بتواند از بحران خارج شود.

تیم بحران زده ملوان بندرانزلی که این روزها در انتهای جدول به سر میبرد در نیمه اول بازی نتوانست حریف یاران گسترش فولاد شود و بازیکنان جوان رسول خطیبی بازی بهتری نسبت به سفید پوشان ملوان از خود به نمایش گذاشتند و توانستند موقعیتهای زیادی را بر روی دروازه تیم میزبان ایجاد کنند که در نهایت شوت زیبای سامان نریمان جهان توانست گل اول بازی را در دقیقه 27 به نام میهمان بزند تا گسترش فولاد تبریز با برتری راهی رختکن شود.

با آغاز بازی در نیمه دوم این ملوان بود که رو به بازی هجومی آورد و توانست گسترش فولاد در لاک دفاعی فرو ببرد اما آبی های تبریز در اواسط نیمه دوم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و حملات متعددی بر روی دروازه ملوان ایجاد کردند ولی نتوانستند از موقعیتهای خوبشان به خوبی بهره کافی را ببرند.میتوان گفت در دقایق پایانی بازی این تیم گسترش فولاد تبریز بود که تیم برتر میدان به حساب می آمد و در دقیقه 85 بازی مهرداد بایرامی به نفع گسترش فولاد گلزنی نمود ولی کمک داور بازی گل صحیح مهرداد بایرامی را مردود اعلام کرد.
در نیمه دوم بازی به تریتیب جلال رافخائی و سهیل رحمانی گلزنی های پیروزی بخش ملوانی ها را به ثمر رساندند تا این تیم بعد از هفته ها با کسب سه امتیاز از روند بازیها ونتایج ضعیف  خود را تغییر دهد. 
در این دیدار بهنام داداش وند بجای امیر تیزرو ،مرتضی محفوظی بجای احمد کامدار و علیرضا نقی زاده بجای زینال خیری برای گسترش فولادی ها واردزمین شدند.
ایور ونیر در دقیقه 72 بازی به جای محسن یوسفی وارد بازی شد  و مرتضی فلاحتی بجای سیامک کوروشی  به میدان آمد. در اوسط نیمه دوم همچنین عزیز معبودی و سهیل رحمانی از ملوان بندرانزلی در دقایق پایانی از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.
 
برای ملوان بندر انزلی سرگی پاشنکو، احمد مهدی زاده، سیامک کوروشی، احمد آهی، امیرحسین فشنگچی، محمد پوررحمت الله، سعید  یوسف زاده، محسن یوسفی، مهدی شیری، عزیز معبودی و جلال رافخایی با مربیگری دراگان اسکوچیچ وارد زمین شدند.
شاگردان رسول خطیبی نیز با ترکیب محسن فروزان، محمود خمیسی، بهنام داداشوند، مهرداد بایرامی، محمدرضا زینال خیری، امید نظامی پور، رسول علیزاده، سعید مهدی پور، میثم نقی زاده، سامان نریمان جهان و احمد کامدار بازی را شروع کردند.
تیم گسترش فولاد تبریز با 16 امتیاز در رده های هفتم جدول قرار گرفت.