اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر امید از هفته اول تا چهارم
اجرائی کشوری

اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر امید از هفته اول تا چهارم

 

 

 

اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر امید از هفته اول تا چهارم

 

برنامه ۴ گروه از رقابتهای لیگ برتر امید در هفته اول  از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

این برنامه در حالی اعلام شده که در صورت عدم ارائه و تشکیل پرونده و یا رفع نکردن مشکلات حقوقی و مالی باشگاهها درکمیته مربوطه و عدم ارائه فیش های بانکی مبنی بر پرداخت کامل ورودی مسابقات( حق ثبت نام و حق عضویت باشگاهها،بازیکنان و جرایم انضباطی) تا پایان وقت اداری روز دوشنبه یکم مهر ماه،این دسته از تیم ها از جدول مسابقات حذف و فدراسیون فوتبال راسا در خصوص آنها تصمیم خواهد گرفت و همچنین پایان زمان نقل و انتقالات و رفع نواقص مدارک بازیکنان تا روز چهارشنبه سوم مهر ماه از سوی این سازمان اعلام شد

هفته اول: یکشنبه ۹۲/۷/۷ – ساعت ۱۶
نفت اهواز – فولاد خوزستان – اختصاصی نفت اهواز
برق شیراز – فجر شهید سپاسی – دستغیب شیراز
 
یکشنبه ۹۲/۷/۷ – ساعت ۱۵:۴۵
 
ذوب آهن اصفهان – سپاهان اصفهان – ملت اصفهان
 
یکشنبه ۹۲/۷/۷ – ساعت ۱۶
 
داماش گیلان – ملوان انزلی – عضدی رشت
نساجی مازندران – صنعت نفت آباد ان – متعاقبا اعلام می شود
 
هفته دوم: جمعه ۹۲/۷/۱۲ – ساعت ۱۶
 
فجر شهید سپاسی – تراکتورسازی – دستغیب شیراز
فولاد خوزستان – ذوب آهن اصفهان – فولاد اهواز
 
جمعه ۹۲/۷/۱۲ – ساعت ۱۵:۴۵
 
ملوان انزلی – برق شیراز – تختی انزلی
سپاهان اصفهان – نساجی مازندران – صفائیه اصفهان
 
جمعه ۹۲/۷/۱۲ – ساعت ۱۶
 
صنعت نفت آبادان – داماش گیلان – پیروز آبادان
 
هفته سوم: پنجشنبه ۹۲/۷/۱۸ – ساعت ۱۵:۴۵
 
ذوب آهن اصفهان – نفت اهواز – تختی اصفهان
تراکتورسازی تبریز – ملوان انزلی – تراکتور تبریز
نساجی مازندران – فولاد خوزستان – متعاقبا اعلام می شود
برق شیراز – سایپا تهران – دستغیب شیراز
داماش گیلان – سپاهان اصفهان – عضدی رشت
 
هفته چهارم: چهارشنبه ۹۲/۷/۲۴ – ساعت ۱۵:۳۰
 
ملوان انزلی – فجر شهید سپاسی – تختی انزلی
 
هفته چهارم: چهارشنبه ۹۲/۷/۲۴ – ساعت ۱۵:۴۵
 
نفت اهواز – نساجی مازندران – نفت اهواز
صنعت نفت – تراکتورسازی – پیروز آبادان
فولاد خوزستان – داماش گیلان – فولاد اهواز
 
هفته چهارم: چهارشنبه ۹۲/۷/۲۴ – ساعت ۱۵:۳۰
 
سپاهان اصفهان – برق شیراز – صفائیه اصفهان