نتایج نمایندگان استان در هفته چهارم لیگ دسته دو
اجرائی کشوری

نتایج نمایندگان استان در هفته چهارم لیگ دسته دو

 

نتایج نمایندگان استان در هفته چهارم لیگ دسته دو

در چهارچوب هفته چهارم رقابتهای لیگ فوتبال دسته دوم کشور یک دیدار در کرمان برگزار شد و طی آن ماشین سازی تبریز توانست با سه گل تیم هورداد رایان کرمان (سامسونگ) را شکست دهد.

دیدار هورداد رایان کرمان و ماشین سازی تبریز ساعت 14:30 روز سه شنبه 14 آبان ماه در زمین چمن شهرداری کرمان برگزار شد . داوری این دیدار را علیرضا نوذری بر عهده داشت.
احد رستمی در دقایق 43 و 65 و علی محمدی در دقیقه 73 گل های تیم ماشین سازی تبریز را به ثمر رساندند.
در ترکیب تیم ماشین سازی داود هوایی، شبیر قلی پور، مصطفی قلندری، توحید قوجایی، فرید صلاحی( 86 حسین آقامحمدزاده)، احد رستمی (83 جواد پیرانی)، مهدی فرخی، علی درخشان، علی محمدی، حسین پور اسد (77 ناصر عبدی)، جاوید یوسفی، حضور به میدان رفتند.
سید رضا سادات نیز هدایت تیم ماشین سازی در این دیدار با بر عهده داشت.
تیم ماشین سازی تبریز با این برد شش امتیازی شد.
از هفته پنجم سری مسابقات لیگ دسته دو کشور امروز یک دیدار در تبریز برگزار شد،که تیم فوتبال مس سونگون توانست تیم کارگر بنه گز را با نتیجه سه بر یک شکست دهد.
نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت و در نیمه دوم فرهاد خیر خواه در دقیقه 85 گل دوم تیم مس سونگون را وارد دروازه تیم حریف کرد،این پایان کار نبود رسول بهاروند بازیکن آینده دار تیم مس گل سوم را نیز به ثمر رساند تا تیم مس سونگون این دیدار را با نتیجه سه بر یک به نفع خود به اتمام برساند تا سه امتیاز این دیدار را به اندوخته های قبلی خود اضافه کند.
گل های تیم مس سونگون را محسن گیاهی،فرهاد خیرخواه و رسول بهاروند وارد دروازه تیم کارگر بنه گز کردند.
در این دیدار سعید نوروزی به جای محسن گیاهی،سید حسین حسینی به جای رضا حمزه پور،امیری نسب به جای محمد شاه محمدی وارد بازی شدند.
اسماعیل حلالی تیم خود را با این نفرات به میدان فرستاد:فرزین گروسیان،علیرضا عبادی،شیرزاد فرید،رضا حمزه پور،محمد شاه محمدی،میثم آرمیان،محمد چگینی،رسول بهاروند،مهدی رستم زاده،محسن گیاهی،فرهاد خیرخواه