برتری تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ دسته دو
اجرائی کشوری

برتری تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ دسته دو

 

 

 

برتری تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ دسته دو

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که با واگذاری به مالک جدید رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور را شروع کرد توانست در مصاف با میزبان دزفولی برنده از زمین خارج شود.
این دیدار که از ساعت 15:45 در ورزشگاه تختی(باغشمال) تبریز و در حضور بیش از 1500 نفر تماشاگر برگزار شد با تک گل دقیقه 64 صابر حقی به اتمام رسید تا سبزجامگان آذربایجان امسال مسابقات را با برد شروع کنند.
این دیدار که به قضاوت فرزاد معبودی برگزار شد برای رسول علیپور و صابر حقی از ماشین سازان و اسماعیل پوراسکندری و رضا شیاجی کارت زرد به همراه داشت.
ماشین سازی تبریز در این دیدار با ترکیب داوود هوائی، شهیر قلی پور، ناصر خبازی، مصطفی قلندری،جاوید سیفی، رسول علیپور، جواد پیرانی، جابر حقی،علی محمدی، حسین پور حسن با سرمربیگری سید رضا سادات به میدان رفت.محمد علوی هم سرپرست ماشین سازان بود.
شهرداری دزفول هم با حضور اصغر عبداللهی، اسماعیل پور اسکندری، محمد امین سعداوی، مهران خوری، ابراهیم خماجی زاده، رضا خواجوی،ناصر سالاری، سامان چمن آرا، مسلم حسین وند، رضا شیاجی، محمد گوچایی بازی را شروع کرد که مربیگیری این تیم بر عهده حسن علی شاه مردیان بود.دزفولی ها به سرپرستی غلامرضا عامری به تبریز آمده بودند.

با این برد ماشین سازان سه امتیازی شد .

تیم ماشین سازی تبریز روز سه شنبه هفته آینده در تبریز به مصاف مس سونگون آذربایجان میروند تا دربی دسته دومی های تبریز را برگزار کنند.