برتری تیم تراکتورسازی مقابل تیم راه آهن
اجرائی کشوری

برتری تیم تراکتورسازی مقابل تیم راه آهن

 

 

 

برتری تیم تراکتورسازی مقابل تیم راه آهن

از هفته دوازدهم لیگ برتر (جام خلیج فارس) دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و راه اهن سورینت که از ساعت 16 به میزبانی راه آهن در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد  با برتری دو بر یک تیم تراکتورسازی تبریز همراه بود.
راه آهن و تراكتور سازي تبريز در ۴ دوره قبلي ليگ برتر فوتبال هشت بار باهم بازي كردند كه شش شكست و دو تساوي نتيجه اين بازي ها براي راه آهن بوده است. 
شاگردان منصور ابراهيم زاده در نهمين بازي خود در برابر تراكتورسازي و در ديدار رفت ليگ سيزدهم يك بر دو مغلوب اين تيم شدند تا هفتمين شكست خود را در برابر تراكتورسازي تجربه كنند. 
در این دیدار که به قضاوت علیرضا فغانی برگزار شد سعید دقیقی از تراکتورسازان و بهادر عبدی از راه آهن کارت زرد گرفتند.
تراکتورسازی در این دیدار با ترکیب حامد لک،میلاد فخرالدینی،مرتضی اسدی،محمد نصرتی،حبیب گردانی،مهدی کیانی،مهدی کریمیان،محسن ربیع خواه،محمد ابراهیمی،کریم انصاری فرد و سعید دقیقی در این بازی به میدان رفت.
در آنسوی میدان هم شاگردان ابراهیم زاده بازی را با ترکیب حامد فلاح زاده،رامین رضاییان،مهدی زارعی،ایمان شیرازی،فرزاد آشوبی،ابراهیم کریمی،بهادر عبدی،بهنام برزای،رضا خالقی فر،مهدی مهدی پور و امین منوچهری شروع کردند.
تراکتورسازی تبریز با این برتری با 22 امتیاز از دوازده بازی در رده سوم جدول قرار گرفتند و راه آهن هم با 10 امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفت.