تراکتور سازی مقابل حریف خود تیم ملوان به تساوی رضایت داد
اجرائی کشوری

تراکتور سازی مقابل حریف خود تیم ملوان به تساوی رضایت داد

تراکتور سازی مقابل حریف خود تیم ملوان به تساوی رضایت داد

تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز پس از دو هفته پيروزي در ليگ برتر باشگاه هاي ايران، در هفته نهم مقابل تيم ملوان بندرانزلي با نتيجه ۲ بر ۲ متوقف شد.

در اين بازي كه عصر روز پنج شنبه در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار شد، ابتدا تيم ملوان در دقيقه ۱۳ توسط مهدي دغاغله كه با اشتباه محرز محمد نصرتي مدافع تيم تراكتورسازي در موقعيت تك به تك با دروازه بان قرار گرفت به گل برتري دست يافت كه اين گل در دقيقه ۲۱ از سوي علي كريمي از روي نقطه پنالتي پاسخ داده شد.
حملات تيم تراكتورسازي پس از به ثمر رسيدن گل تساوي ادامه يافت تا اينكه در دقيقه ۴۵ كريم انصاري فرد پس از اصابت شوت از راه دور حبيب گرداني به ديرك عمودي دروازه توانست براي بار دوم دروازه ملوان را باز كند.
در نيمه دوم اين ديدار به رغم حملات پردامنه تيم تراكتورسازي روي دروازه ملوان و برخلاف جريان بازي، روي اشتباه مدافعان تيم ميزبان، ملوان انزلي در دقيقه ۵۱ توسط مازيار زارع به گل تساوي دست يافت و اين نتيجه تا پايان بازي حفظ شد.
داوري اين ديدار بر عهده سيدمهدي سيدعلي با كمك هاي بهرام كياني و بابك عباسقلي زاده بود كه در جريان بازي به مازيار زارع و مهدي دغاغله از تيم ملوان بندرانزلي كارت زرد نشان داد.
در پايان اين ديدار تماشاگران حاضر در ورزشگاه به رغم نتيجه تساوي تيم تراكتورسازي، ابن تيم را مورد تشويق قرار دادند.
تيم تراكتورسازي با اين تساوي ۱۶ امتيازي و ملوان هشت امتيازي شد.