اعلام جدول مسابقات قهرمانی فوتبال لیگ دسته سوم
اجرائی کشوری

اعلام جدول مسابقات قهرمانی فوتبال لیگ دسته سوم

 

 

 

اعلام جدول مسابقات قهرمانی فوتبال لیگ دسته سوم

جدول مسابقات قهرمانی فوتبال لیگ دسته سوم باشگاههای کشور فصل ۹۳-۹۲ از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

مراسم  قرعه کشی رقابتهای لیگ دسته سوم باشگاههای کشور عصر روز گذشته بیست و  هفتم مرداد ماه در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد که پس از قرعه کشی تیم ها به وضعیت خود را  در خصوص میزبان و یا میهمان بودن در جداول مسابقات پی بردند.

جدول مسابقات قهرمانی فوتبال لیگ دسته سوم به شرح زیر است:
گروه یک:
شهدای ساری (۶ هفته میزبانی)، شهرداری سمنان (۵ هفته میزبانی)، پیروزی شیروان(۶ هفته میزبانی)، شهرداری قوچان(۵ هفته میزبانی)، پناه آفرین(۶ هفته میزبانی)، استقلال جنوب تهران(۵ هفته میزبانی)، آفاق فیروزکوه(۶ هفته میزبانی)، عقاب گنبد کاووس(۵ هفته میزبانی)، بام مشهد الرضا(۶ هفته میزبانی)، خونه به خونه امیر کلا(۵ هفته میزبانی)، پیروزی گرمسار(۶ هفته میزبانی)، استقلال قائم شهر(۵ هفته میزبانی).
گروه دو:
رهپویان رضوانشهر(۶ هفته میزبانی)، شموشک نوشهر(۵ هفته میزبانی)،درست کاران مغان(۶ هفته میزبانی)،استقلال آبی ب تهران(۵ هفته میزبانی)،استقلال نوین قزوین(۶ هفته میزبانی)،شاهین کرج(۵ هفته میزبانی)،شهرداری نظر آباد(۶ هفته میزبانی)، شهرداری لاهیجان(۵ هفته میزبانی)،شهرداری باغستان(۶ هفته میزبانی)،صلصال تالش(۵ هفته میزبانی)،پارس فوتبال چالوس(۶ هفته میزبانی)، مهتاب بافت شفت(۵ هفته میزبانی).
گروه سه:
مصطفی لو تبریز(۶ هفته میزبانی)،شهرداری نقده(۵ هفته میزبانی)،البرز شهردرای زنجان(۶ هفته میزبانی)،ذوب و فلزات الوند همدان(۵ هفته میزبانی)،هلال احمر ایلام(۶ هفته میزبانی)،خوراک دام و طیور روانسر(۵ هفته میزبانی)،بعثت کرمانشاه(۶ هفته میزبانی)،پیروزی کامیاران(۵ هفته میزبانی)،شهرداری همدان(۶ هفته میزبانی)،هرماس تبریز(۵ هفته میزبانی)، برق ارومیه(۶ هفته میزبانی).
گروه چهار:
فرهنگ رامهرمز(۶ هفته میزبانی)،استقلال جوان بابکان(۵ هفته میزبانی)،شاهین دهنو کوهرنگ(۶ هفته میزبانی)،شاهد فیروز آباد(۵ هفته میزبانی)،امیر کبیر اراک(۶ هفته میزبانی)،ایرانجوان بوشهر(۵ هفته میزبانی)،توحید بوشهر(۶ هفته میزبانی)،گهر نوین درود(۵ هفته میزبانی)،بازرگانی بهادری کوار(۶ هفته میزبانی)،شهرداری ماهشهر(۵ هفته میزبانی)،قهرمان کهگیلویه و بویر احمد(۶ هفته میزبانی)، اتحاد اندیمشک(۵ هفته میزبانی).
گروه پنجم:
ذوب آهن نوین اصفهان(۶ هفته میزبانی)،قهرمان خراسان جنوبی(۵ هفته میزبانی)،شهرداری نوین  هرمزگان(۵ هفته میزبانی)،شهرداری بم(۶ هفته میزبانی)،صیادان کیش(۵ هفته میزبانی)،صدر آباد اردکان یزد(۶ هفته میزبانی)،مس نوین کرمان(۵ هفته میزبانی)،هلال احمر گراش(۶ هفته میزبانی)،پرسپولیس زاهدان(۵ هفته میزبانی)،خاوران بیرجند(۶ هفته میزبانی)،شهدا ارتش اصفهان(۵ هفته میزبانی).

 

 

 

 

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید