امیدهای تراکتور برای حضور مستقیم در آسیا
اجرائی کشوری

امیدهای تراکتور برای حضور مستقیم در آسیا

 

 

 

امیدهای تراکتور برای حضور مستقیم در آسیا

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از هفته سی و سوم لیگ، میهمان تیم آلومینیوم هرمزگان بود که در نهایت توانست با نتیجه 2 بر 1 این تیم را از پیش رو بردارد و با باخت فولاد مقابل استقلال رده سومی خود را در لیگ دوازدهم قطعی کرد.
تراکتوری ها که در این دیدار با سرمربی جدید خود مقابل آلومینیوم قرار گرفتند، بازی را خوب شروع کردند و توانستند در دقیقه پانزدهم با گل سید صالحی پیش بیفتند. در ادامه جواد کاظمیان در دقیقه 35 گل دوم تراکتور را وارد دروازه آلومینیوم کرد تا تبریزی ها بعد از چند باخت، در آستانه یک برد ارزشمند قرار بگیرند.
آلومینیومی ها که با این باخت خطر سقوط را بیش از پیش احساس می کردند، در دقیقه پنجم نیمه دوم توسط میلاد میداودی به گل رسیدند تا با انگیزه بیشتری بازی را ادامه دهند. تلاش های دو تیم برای فتح دروازه ها بی ثمر ماند تا در نهایت تراکتوری ها 3 امتیاز ارزشمند این دیدار را به سود خود رقم بزنند.
تراکتورسازی با این پیروزی 62 امتیازی شد و با توجه به باخت فولاد به استقلال، رده سومی خود را تثبیت کرد و چشم به هفته آخر بازی های لیگ دارد تا شاید بتواند با باخت سپاهان نائب قهرمانی فصل گذشته خود را تکرار کند.
آلومینیوم نیز با احتساب این باخت و برد پر گل ذوب آهن مقابل نفت آبادان، با 34 امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفت.
تراکتورسازی در آخرین هفته لیگ برتر، جمعه 20 اردیبهشت در تبریز میزبان پرسپولیس است.