تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز، به تساوی رضایت دادند
اجرائی کشوری

تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز، به تساوی رضایت دادند

 

 

 

تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز، به تساوی رضایت دادند

از سری رقابت های هفته ی بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی با نتیجه ی تساوی بدون گل به اتمام رسید.
دو تیم در حالی پا به میدان گذاشته اند که تراکتورسازی از شش بازی خود در نیم فصل دوم 4 برد و 2 تساوی کسب کرده و صبای قم از همین تعداد بازی سه برد و سه تساوی کسب کرده است.
در دقایق ابتدایی نیمه ی اول، تیم تراکتورسازی بازی نسبتا بهتری نسبت به تیم میزبان انجام داد و توانست با سانتر از جناحین دروازه ی صبا ی قم را تهدید کند اما در دقایق پایانی نیمه ی اول، صبا بر بازی مسلط تر شد و نیز توانست در دقایق 38 و 43، دو شوت سرکش ر ا روانه ی دروازه ی مهدی ثابتی کند که با عکس العمل وی راهی به دروازه ی تراکتورسازی نداشت.

نیمه ی دوم بازی را نیز تراکتور سازی بهتر آغاز کرد اما با بی دقتی سید صالحی و عملکرد خوب مدافعان صبا این حملات بی نتیجه ماند.

صبا نیز در دقایق پایانی، مثل نیمه ی اول، موقعیت هایی را داشت که آن ها هم مانند میهمان خود نتوانستند از فرصت های خود استفاده کنند تا در نهایت بازی با نتیجه ی تساوی بدون گل خاتمه یابند.

محسن قهرمانی در نیمه ی اول به فلاویو لوپز کارت زرد نشان داد تا او سه کارته شده و بازی بعدی تراکتورسازی مقابل ملوان را از دست بدهد.
با این تساوی تراکتورسازی 43 امتیازی شده و برای یک ساعت دوباره به صدر جدول راه یافت اما استقلال در مقابل پیکان 3 بر صفر به پیروزی رسید و تا با 46 امتیاز به تنهایی صدرنشین لیگ باشد.
ترکیب صبای قم : مهرداد طهماسبی، سهراب بختیاری‌زاده، رامین رضاییان، سعید لطفی، مسعود حق‌جو، ابوالفضل ابراهیمی، اکبر صادقی، میلاد نوری، فرید بهزادی کریمی ، مهدی مومنی ، میلاد سلیمان فلاح.
ترکیب تراکتورسازی تبریز : مهدی ثابتی، مصطفی اکرامی، محمد ایران پوریان، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، مهدی کیانی، مهدی کریمیان، قاسم دهنوی، فلاویو لوپز ، محمد ابراهیمی ، سید مهدی سید صالحی.