دیدار استاندار آذربایجانشرقی و وزیر ورزش و جوانان گام مهمی برای رفع نیازهای استادیوم یادگار امام ره بود
اجرائی کشوری

دیدار استاندار آذربایجانشرقی و وزیر ورزش و جوانان گام مهمی برای رفع نیازهای استادیوم یادگار امام ره بود

 

 

 

دیدار استاندار آذربایجانشرقی و وزیر ورزش و جوانان گام مهمی برای رفع نیازهای استادیوم یادگار امام ره بود

دبیر ستاد برگزاری بازیهای فوتبال جام باشگاههای آسیا در تبریز گفت : دیدار استاندار آذربایجانشرقی و وزیر ورزش و جوانان گام مهمی برای رفع نیازهای استادیوم یادگار امام ره بود.
اکبر محمودی در ادامه بیان داشت : دیدار دکتر بیگی استاندار آذربایجانشرقی و دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان برای رفع نیازهای استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام ره توانست اداره کل و ستاد را برای رفع نیازها جهش و کمک بزرگی باشد.
وی تصریح کرد : در این دیدار دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان دستور اکید به شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور دادند تا نیازهای اعلام شده از سوی AFC برطرف شود و بر اساس دستور دکتر عباسی باید تمامی نیازها 25 بهمن مرتفع شود.
دبیر ستاد برگزاری مسابقات خانگی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در لیگ قهرمانان آسیا گفت: اقدامات 11 دستگاه دولتی در برگزاری این مسابقات و رفع نواقص ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز نیاز به تسریع بیشتری دارد.
اکبر محمودی افزود: شهرداری تبریز، اداره کل فرودگاه های استان، فرمانداری شهرستان تبریز، نیروی انتظامی، سپاه عاشورا، هیات فوتبال، میراث فرهنگی، فرهنگ و ارشاد، راه و شهرسازی، برق منطقه ای و مخابرات استان دستگاه هایی هستند که در برگزاری این مسابقات و رفع نواقص ورزشگاه یاد شده با ستاد همکاری دارند.
وی گفت: این ستاد انتظارات خود از دستگاه های یاد شده را تهیه و در اختیار آنها قرار داده وانتظار داریم این دستگاه ها در سریع تر زمان ممکن انتظارات ستاد را برآورده کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در خصوص رفع نواقص ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز محل برگزاری مسابقات خانگی تیم فوتبال تراکتورسازی، اظهارکرد: این اداره کل در خصوص رفع نواقص داخل ورزشگاه کارهای زیادی انجام داده و سعی دارد با جذب بودجه و اعتبار از سوی وزارت ورزش، دیگر نواقص این ورزشگاه را رفع کند.
محمودی گفت: نصب ژنراتورهای استاندارد در ورزشگاه برای تامین برق در مواقع ضروری، رساندن لوکس نورافکن ها از 300 به 1500، تجهیز اتاق دوپینگ و تعویض صندلی های جایگاه ویژه از جمله کارهایی است که از سوی اداره کل در این ورزشگاه انجام شده و دیگر نواقص و ایرادهای گرفته شده از سوی نمایندگان AFC تا قبل از آغاز مسابقات برطرف خواهد شد.
وی اضافه کرد: تعویض نیمکت ذخیره ها و تعبیه نیمکت های 22 نفری، نصب تیر دروازه آلومینیومی و تجهیز اتاق فوریت های پزشکی نیز به زودی در این ورزشگاه انجام می شود.
وی گفت: البته کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص برگزاری این مسابقات باشگاه را مسئول می داند اما چون ساختار باشگاهی در ایران با سایر نقاط دنیا متفاوت است از این رو تمام دستگاه ها برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات با اداره کل و باشگاه ها همکاری نزدیک دارند.
محمودی اظهارکرد: بر اساس چک لیستی که ناظر مسابقات در اختیار دارد ورزشگاه را مورد بررسی قرار خواهد داد و اگر ایرادهای گرفته شده برطرف نشود احتمال لغو میزبانی های آتی تیم تراکتورسازی در این ورزشگاه وجود دارد، از این رو باید با همت و تلاش جمعی در راه رفع ایرادهای گرفته شده گام برداریم.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اولین مصاف آسیایی خود هشتم اسفند ماه سالجاری در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان الجزیره امارات است.
این تیم در گروه A با تیم های الشباب عربستان، الجیش قطر و الجزیره امارات هم گروه است.