تیم ماشین سازی تبریز در دیدار مقابل خلخال دشت اردبیل به تساوی رضایت داد
اجرائی کشوری

تیم ماشین سازی تبریز در دیدار مقابل خلخال دشت اردبیل به تساوی رضایت داد

 

 

 

تیم ماشین سازی تبریز در دیدار مقابل خلخال دشت اردبیل به تساوی رضایت داد

در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته دو فوتبال کشور تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در دیدار مقابل تیم خلخال دشت اردبیل به تساوی رضایت داد.

در این دیدار که در استادیوم جهان پهلوان تختی تبریز برگزار شد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با ارائه بازی زیبا به نتیجه مساوی 2-2 دست یافت.

هر دو گل تیم فوتبال ماشین سازی را در این دیدار یونس قاسمی در دقایق 26 و 46 به ثمر رساند. گلهای تیم خلخال دشت اردبیل نیز توسط سینا نجفیان در دقیقه 31 و فرشید طوری در دقیقه 90 بازی به ثمر رسید.

هر دو پاس گل تیم ماشین سازی را رسول علیزاده داد.گل اول تیم با ارسال از ضربه ایستگاهی و ضربه سر به ثمر رسید و گل دوم نیز در ابتدای نیمه دوم و با سماجت یونس قاسمی در حمله به عمق خط دفاع حریف به ثمر رسید.

در مقابل گل اول تیم خلخال دشت از ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه به دروازه ارسال شد و گل دوم نیز در دقیقه 90 از روی ضدحمله و شوت به زاویه دور دروازه بان به ثمر رسید.

تعویض های ماشین سازی در نیمه دوم نیز به ضرر این تیم تمام شد و حسین پور اسد شماره 11 ماشین سازی که بازی سرعتی و خوبی را به نمایش گذاشته بود از تعویض خود ابراز ناراحتی می نمود. برخلاف ماشین سازی تعویض های تیم خلخال دشت موجب مثمر ثمر بود و  این تیم را صاحب یک امتیاز از این بازی گرداند.

بازیکنان ماشین سازی تبریز: داود هوایی، علی درخشان، شبیر قلی پور، مصطفی قلندری، مهدی فرخی، توحید قوجایی، چواد پیرانی، رسول علیپور (از دقیقه 82 حسین آقامحمدزاده)، ناصر عبدی، یونس قاسمی (از دقیقه 72 جاوید یوسفی) و حسین پوراسد (از دقیقه 56 احد رستمی)

مربی: سیدرضا سادات – سرپرست: سید محمدعلوی .

بازیکنان تیم خلخال دشت اردبیل: رضا میرانی، شکور اوجاقی، حمید غنی زاده، میثم حاجیان، باقر علیزاده، امین رضایی (از دقیقه 82 محمد عسگری)، امین غلامی پور (از دقیقه 56 عباس یحیی بیگی)، مهیار تقی خانی، سینا نجفیان، مجید میرمرسلی (از دقیقه 60 فرشید طوری) و  حمیدرضا فرزاد قنبرزاده.

سرمربی :یعقوب وطنی – سرپرست: سیدعلی موسوی.

سعادت وفا پیشه قضاوت دیدار را بر عهده داشت و احمد کاظم زاده، فرمان قاسمی کمک های وی بودند و  مجید محمدی نیز داور ذخیره بود. حمید ثابت نظارت بازی را برعهده داشت. در این دیدار حسین آقامحمدزاده از ماشین سازی تبریز و مهیار تقی خانی از خلخال دشت اردبیل با کارت زرد داور جریمه شدند.