دومین تساوی خانگی تراکتورسازی در تبریز
اجرائی کشوری

دومین تساوی خانگی تراکتورسازی در تبریز

دومین تساوی خانگی تراکتورسازی در تبریز

دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و مس کرمان از هفته پنج رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران با نتیجه مساوی پایان پذیرفت تا دومین تساوی خانگی تراکتورسازی در تبریز رقم بخورد.
در این دیدار که در حضور نزدیک به 30 هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، دو تیم در پایان 90 دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند.
تراکتورسازی در این بازی موقعیت های زیادی روی دروازه مس ایجاد کرد اما هیچ کدام از آنها به گل تبدیل نشد.
جمشید دانش مهر با کمک سعید علی نژادیان و مهدی ناصحی امر قضاوت این دیدار را برعهده داشت و به لوسیانو ادینهو از مس کرمان و فرشید طالبی از تراکتورسازی تبریز کارت زرد نشان داد. 
وی همچنین در دقیقه 34 بازی ˈمحمود خرمزیˈ مربی مس را به دلیل اعتراض به کمک داور اول این بازی از روی نیمکت ذخیره ها اخراج کرد.
وقت کشی بیش از حد بازیکنان تیم مس کرمان در بازی مقابل تراکتورسازی تبریز، موجب اعتراض هواداران این تیم شد.
در بازی این دو تیم که ساعت 19 و در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد، زمین خوردن های متعدد و وقت کشی های بیش از حد بازیکنان مس بخصوص در نیمه دوم، موجب اعتراض 30 هزار تماشاگر تبریزی شد تا جایی که تماشاگران از بازیکنان تراکتورسازی خواستند به زمین خوردن های بازیکنان مس اعتنایی نکنند.
بازیکنان تیم مس کرمان در نیمه دوم این بازی 9 بار جریان بازی را قطع و بلافاصله و پس از بیرون برده شدن با برانکارد، وارد زمین شدند.
تماشاگران حاضر در ورزشگاه در ابتدای بازی ˈمحمود یاوریˈ سرمربی تیم مس کرمان را مورد تشویق خود قرار دادند و در ادامه مدیرعامل باشگاه و سرمربی تراکتورسازی را نیز به این تشویق ها اضافه کردند.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم از رقابت های لیگ برتر با نتیجه مساوی بدون گل مقابل مس کرمان متوقف شد تا با هشت امتیاز و دو پله سقوط در رده پنجم جدول رده بندی قرار گیرد.