برنامه مسابقات لیگ دسته اول از هفته ششم تا دهم
اجرائی کشوری

برنامه مسابقات لیگ دسته اول از هفته ششم تا دهم

برنامه مسابقات لیگ دسته اول از هفته ششم تا دهم

برنامه مسابقات لیگ دسته اول از هفته ششم تا دهم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

 

پنجشنبه ۹۱/۷/۲۷-هفته ششم

ابومسلم خراسان-ثامن الائمه-مشهد-ساعت ۱۴:۳۰

آهن بافق یزد-گسترش فولاد تبریز-شهدا سنگ آهن-بافق-ساعت۱۴:۴۵

نساجی مازندران-نفت مسجد سلیمان-شهدا-ساری-ساعت۱۴:۴۵

داماش ایرانیان-شاهین بوشهر-صنایع دفاع-تهران-ساعت۱۴:۴۵

برق شیراز-پاس همدان-شهید دستغیب-شیراز-ساعت۱۴:۴۵

نیروی زمینی تهران-سایپا شمال-شهدا نزاجا-تهران-ساعت۱۴:۴۵

مس رفسنجان-شهرداری تبریز-تختی-رفسنجان-ساعت۱۴:۴۵

شهرداری یاسوج-راهیان کرمانشاه-تختی-یاسوج-ساعت۱۴:۴۵

ماشین سازی تبریز-شهرداری اراک-تختی-تبریز-ساعت۱۵:۰۰

الوند همدان-مس سرچشمه-قدس-همدان-ساعت۱۵:۰۰

شهرداری بندرعباس-یادآوران شلمچه-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت۱۵:۰۰

استقلال اهواز-گل گهر سیرجان-تختی-اهواز-ساعت ۱۵:۱۵

ملی حفاری اهواز-فولاد یزد-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۵:۱۵

ایرانجوان بوشهر-استقلال خوزستان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۵:۱۵

چهارشنبه۹۱/۸/۳-هفته هفتم

اتکا گلستان-الوند همدان-شهدا-گرگان-ساعت ۱۴:۱۵

گل گهر سیرجان-داماش ایرانیان-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری اراک-نساجی مازندران-امام خمینی-اراک-ساعت ۱۴:۳۰

مس سرچشمه-ماشین سازی تبریز-شهید زینلی-سرچشمه-ساعت ۱۴:۳۰

فولاد یزد-نیروی زمینی تهران-شهید نصیری-یزد-ساعت ۱۴:۳۰

سایپا شمال-مس رفسنجان-شهدا-بابل-ساعت ۱۴:۳۰

پاس همدان-ملی حفاری اهواز-قدس-همدان-ساعت ۱۵:۰۰

گسترش فولاد تبریز-استقلال اهواز-بنیان دیزل-تبریزساعت ۱۵:۰۰

راهیان کرمانشاه-شهرداری بندرعباس-ازادی-کرمانشاه-ساعت ۱۵:۰۰

شهرداری تبریز-شهرداری یاسوج-تختی-تبریز-ساعت ۱۵:۰۰

نفت مسجد سلیمان-آهن بافق یزد-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۵:۱۵

شاهین بوشهر-ابومسلم خراسان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۵:۱۵

استقلال خوزستان-برق شیراز-تختی-اهواز-ساعت ۱۵:۱۵

یاد آوران شلمچه-ایرانجوان بوشهر-کارگران-اهواز-ساعت ۱۵:۱۵

دوشنبه۹۱/۸/۸-معوقه هفته دوم

مس رفسنجان-برق شیراز-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۳۰

پنجشنبه ۹۱/۸/۱۱-هفته هشتم

ابومسلم خراسان-گل گهر سیرجان-ثامن الائمه-مشهد-ساعت ۱۴:۱۵

نیروی زمینی تهران-ملی حفاری اهواز-شهدا نزاجا-تهران –ساعت ۱۴:۳۰

داماش ایرانیان-استقلال اهواز-صنایع دفاع-تهران–ساعت ۱۴:۳۰

آهن بافق یزد-شهرداری اراک-شهدا سنگ بافق-بافق–ساعت ۱۴:۳۰

نساجی مازندران-مس سرچشمه-شهدا-ساری–ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری یاسوج-سایپا شمال-تختی-یاسوج–ساعت ۱۴:۳۰

الوند همدان-شاهین بوشهر-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۴۵

ماشین سازی تبریز-اتکا گلستان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۴۵

استقلال خوزستان-پاس همدان-تختی-اهواز-ساعت ۱۵:۰۰

ایرانجوان بوشهر-راهیان کرمانشاه-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۵:۰۰

نفت مسجد سلیمان-گسترش فولاد تبریز-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۵:۰۰

یکشنبه۹۱/۸/۱۴

برق شیراز-یادآوران شلمچه-شهید دستغیب-شیراز-ساعت ۱۴:۳۰

مس رفسنجان-فولاد یزد-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۳۰

جمعه ۹۱/۸/۱۹-هفته نهم

اتکا گلستان-نساجی مازندران-شهد-گرگان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری اراک-نفت مسجد سلیمان-امام خمینی –اراک-ساعت ۱۴:۳۰

مس سرچشمه-آهن بافق یزد-شهید زینلی-سرچشمه-ساعت ۱۴:۳۰

گل گهر سیرجان-الوند همدان-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت ۱۴:۳۰

سایپا شمال-شهرداری بندرعباس-شهدا-بابل-ساعت ۱۴:۳۰

فولاد یزد-شهرداری یاسوج-شهید نصیری-یزد-ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری تبریز-ایرانجوان بوشهر-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۴۵

گسترش فولاد تبریز-داماش ایرانیان-بنیان دیزل-تبریز-ساعت ۱۴:۴۵

پاس همدان-نیروی زمینی تهران-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۴۵

راهیان کرمانشاه-برق شیراز-آزادی-کرمانشاه-ساعت ۱۴:۴۵

استقلال اهواز-ابومسلم خراسان-تختی-اهواز-ساعت ۱۵:۰۰

شاهین بوشهر-ماشین سازی تبریز-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۵:۰۰

یادآوران شلمچه-استقلال خوزستان-کارگران-اهواز-ساعت ۱۵:۰۰

ملی حفاری اهواز-مس رفسنجان-اختصاصی نفت-اهواز-ساعت ۱۵:۰۰

پنجشنبه ۹۱/۸/۲۵-هفته دهم

ابومسلم خراسان-داماش ایرانیان-ثامن الائمه-مشهد-ساعت ۱۴:۰۰

آهن بافق یزد-اتکا گلستان-شهدا سنگ آهن-بافق-ساعت ۱۴:۱۵

نساجی مازندران-شاهین بوشهر –شهدا-ساری-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری اراک-گسترش فولاد تبریز-امام خمینی-اراک-ساعت ۱۴:۱۵

مس رفسنجان-نیروی زمینی تهران-تختی-رفسنجان-ساعت ۱۴:۱۵

شهرداری یاسوج-ملی حفاری اهواز-تختی-یاسوج-ساعت ۱۴:۳۰

برق شیراز-شهرداری تبریز-شهید دستغیب-شیراز-ساعت ۱۴:۳۰

شهرداری بندرعباس-فولاد یزد-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت ۱۴:۳۰

ماشین سازی تبریز-گل گهر سیرجان-تختی-تبریز-ساعت ۱۴:۳۰

الوند همدان-استقلال اهواز-قدس-همدان-ساعت ۱۴:۳۰

یادآوران شلمچه-پاس همدان-کارگران-اهواز-ساعت ۱۵:۰۰

استقلال خوزستان-راهیان کرمانشاه-تختی-اهواز-ساعت ۱۵:۰۰

نفت مسجد سلیمان-مس سرچشمه-بهنام محمدی-مسجد سلیمان-ساعت ۱۵:۰۰

ایرانجوان بوشهر-سایپا شمال-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت ۱۵:۰۰