نتایج نمایندگان استان در لیگ آزادگان
اجرائی کشوری

نتایج نمایندگان استان در لیگ آزادگان

 

 

 

 

 

نتایج نمایندگان استان در لیگ آزادگان

در هفته پنجم از رقابت های لیگ دسته یك باشگاه های ایران تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز ، به یك پیروزی پرگل مقابل گل گهر سیرجان دست یافت.
در این بازی كه به میزبانی باشگاه گسترش فولاد تبریز و در زمین اختصاصی بنیان دیزل برگزار شد تیم میزبان با نتیجه چهار بر صفر مقابل میهمان خود صاحب برتری شد.
گل رسول علیزاده در دقیقه 30، مهرداد بایرامی دقیقه 52 ، محسن دلیر در دقیقه 90 و میرمهدی قریشی در دقیقه 90 به علاوه سه گل های گسترش فولاد را در این بازی به ثمر رساندند.
محمد پورعلی به كمك حمزه علی سیدی و حمید رضا كنعانی قضاوت این بازی را بر عهده داشت.
گسترش فولاد با كسب سه امتیاز این بازی با 11 امتیاز و با توجه به جریان داشتن بازی دو تیم نفت مسجد سلیمان و ماشین سازی تبریز، به طور موقت به صدر جدول رده بندی گروه الف صعود كرد.

 در رقابت های گروه نخست، تیم ماشین سازی تبریز در خانه تیم نفت مسجد سلیمان تن به شکست 4 بر یک داد و همچنان در قعر جدول قرار گرفتند.

در گروه دوم دیگر نماینده تبریزی تیم شهرداری تبریز در مصاف با تیم نیروی زمینی تهران توانست با نتیجه 2 بر یک حریف خود را مغلوب سازد.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته پنجم از رقابت های لیگ دسته یك باشگاه های ایران نخستین پیروزی فصل خود را مقابل نیروی زمینی رقم زد.
در این بازی كه در ورزشگاه باغشمال تبریز برگزار شد، تیم شهرداری این شهر پس از چهار هفته ناكامی مقابل حریفان به پیروزی دو بر یك مقابل نیروی زمینی دست یافت.
گل های شهرداری در این بازی را مهرداد قنبری و كمال كامیابی نیا به ثمر رساندند و مهران فرضیات بازیكن شهرداری تبریز در دقیقه 76 به اشتباه دروازه تیم خودی را باز كرد.
محمد ملكی، داور وسط این بازی بود و بابك عباسقلی زاده و علیرضا آذروند كمك های اول و دوم وی در این بازی بودند.
شهرداری تبریز با كسب سه امتیاز این بازی، با پنج امتیاز به رده دهم جدول رده بندی گروه ب صعود كرد.