برتری تراکتورسازی مقابل نفت تهران
اجرائی کشوری

برتری تراکتورسازی مقابل نفت تهران

 

 

 

 

برتری تراکتورسازی مقابل نفت تهران

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و هشتم از رقابت های لیگ برتر مقابل نفت تهران با ارایه یک بازی منطقی به برتری رسید.

در این بازی که در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز و در حضور شش هزار تماشاگر برگزار شد، تیم تراکتور سازی تبریز با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد.

در این بازی که کسب سه امتیاز آن برای هر دو تیم بویژه تراکتورسازی اهمیت خاصی داشت حملات تراکتورسازی تبریز در دقیقه 34نتیجه داد و ˈسیدمهدی سیدصالحیˈ سانتر زیبای ˈمحمد ابراهیمیˈ را با ضربه سر وارد دروازه تیم حریف کرد.

بلافاصله و دو دقیقه بعد، نفوذ ˈجواد کاظمیانˈ از جناح چپ نفت دفاع این تیم را بر هم زد و دروازه بان نفت توپ ساده ای که توسط کاظمیان روانه دروازه شده بود را به اشتباه به درون دروازه هدایت کرد تا تراکتورسازی در دقیقه 36 دو بر صفر جلو بیافتد.

در حالیکه بازیکنان تراکتورسازی در شادی دو گل به ثمر رسیده بودند تیم نفت از جناح راست تراکتورسازی صاحب ضربه آزاد شد و ˈعلیرضا عزت کرامتˈ این سانتر را در دقیقه 37وارد دروازه تراکتورسازی کرد تا نیمه نخست این بازی دو بر یک به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، تراکتورسازی برای حفظ نتیجه و نفت برای کشاندن بازی به تساوی تلاش کردند و در نهایت این تیم تراکتورسازی بود که به هدف خود رسید و با نتیجه دو بر یک برنده بازی شد.

قضاوت بازی بر عهده تیم داوری شامل ˈمحسن قهرمانیˈ، ˈرسول فروغیˈ و ˈعلیرضا کناریˈ بود و ˈاحمد آل نعمهˈ و ˈمرتضی پورعلیˈ از نفت تهران کارت زردی های این بازی بودند.

تراکتورسازی با سه امتیاز این بازی 55 امتیازی شد.