اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته اول تا دوم
اجرائی کشوری

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته اول تا دوم

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته اول تا دوم

سازمان لیگ آزادگان برنامه مسابقات لیگ دسته سوم باشگاههای کشور را از هفته اول تا سوم اعلام کرد.

 

هفته اول: یکشنبه ۱۶/۷/۹۱

عقاب تهران – شهرداری اسلامشهر – ساعت ۱۵ – دوشان تپه تهران

شهرداری بهشهر – پارس فوتبال چالوس – ساعت ۱۵ – آزادی بهشهر

پیروزی شیروان – همت گنبد – ساعت ۱۵ – تختی اسفراین

پرسپولیس نوین تهران – فجر نیکان تهران – ساعت ۱۵:۱۵ – امام رضا (ع) تهران

مهتاب بافت شفت – صداقت آستارا – ساعت ۱۵:۱۵ – چوبر شفت

رزمندگان جویبار –  خزر محمودآباد – ساعت ۱۵: ۱۵ سراج کلا جویبار

پیروزی گرمسار – شموشک نوشهر – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی گرمسار

شهرداری نظرآباد – پرشین مهرام قزوین – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی نظرآباد

هیئت فوتبال بابل – پیام صنعت آمل – ساعت ۱۵:۱۵ – هفت تیر بابل

دانیال شمال فومن – سفیدرود آستانه – ساعت ۱۵:۱۵  – آزادی فومن

شهرداری مهاباد – مصطفی لو تبریز – ساعت ۱۵:۳۰ – آزادی مهاباد

آریا خرم دره زنجان – پرشان زنجان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید خرمی خرم دره

نفتون تهران – استقلال جنوب تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – الیاف تهران

ذرت کاران پارس آباد – خلخلا دشت اردبیل – ساعت ۱۵:۳۰ – کلانتری پارس آباد

سرخ جامگان خرم آباد – استقلال دربند خمین – ساعت ۱۵:۳۰  – تختی خرم آباد

نبرد شهر کرد – اتحاد الشتر لرستان – ساعت ۱۵:۳۰ – انقلاب شهر کرد

هما قم – امید حسن آباد تهران – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی قم

ذوب آهن نوین اصفهان – صفاهان اصفهان – ساعت ۱۵:۳۰ – ملت اصفهان

دوشنبه ۱۷/۷/۹۱

شهرداری قروه – شهرداری کامیاران – ساعت ۱۵:۱۵ – چمران قروه

کارون اهواز – خوراک دام و طیور روانسر – ساعت ۱۵:۱۵ – اختصاصی کارون اهواز

مهر همدان – بهمن ایلام – ساعت ۱۵:۱۵ – ملت همدان

شهرداری گچساران – استقلال جوان بابکان – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی گچساران

شهرداری دیزیچه اصفهان – سپاهان نوین اصفهان – ساعت ۱۵:۱۵ – صفائیه مبارکه

بهمن شیراز – بهینه راهبر آباده – ساعت ۱۵:۱۵ – دستغیب شیراز

شهرداری ماهشهر – سیمان بهبهان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهدا ماهشهر

هما دیلم – کارگر بنه گز – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید بهشتی دیلم

هلال احمر گراش – شهرداری ممسنی – ساعت ۱۵:۳۰ – شهدا گراش

امید کیش – مس شهر بابک – ساعت ۱۵:۳۰ – المپیک کیش

شهرداری جیرفت – فجر رفسنجان – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی جیرفت

کشاورز اردکان – شهرداری نوین بندرعباس – ساعت ۱۵:۳۰ – آزادی اردکان

شهرداری کنارک – مس نوین کرمان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید حیدرنیا کنارک

توسعه و  عمران فردوس – وحدت خاوران – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید درخشان فردوس

هفته دوم: شنبه ۲۲/۷/۹۱

شهرداری بهشهر –  عقاب تهران – ساعت ۱۵ – آزادی بهشهر

پارس فوتبال چالوس – پیروزی شیروان – ساعت ۱۵ – شهدا چالوس

همت گنبد – شهرداری قوچان – ساعت ۱۵ – تختی گنبد

مهتاب بافت شفت – پرسپولیس نوین تهران – ساعت ۱۵ – چوبر شفت

خزر محمودآباد – فجر نیکان تهران – ساعت ۱۵ – مجتمع بهشتی محمودآباد

صداقت آستارا – پیروزی گرمسار – ساعت ۱۵ – وحدت آستارا

شموشک نوشهر – رزمندگان جویبار – ساعت ۱۵ – شهدا نوشهر

هیئت فوتبال بابل – شهرداری نظرآباد – ساعت ۱۵:۱۵ – هفت تیر بابل

انتظام تهران – پرشین مهرام قزوین – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود.

پیام صنعت آمل – دانیال شمال فومن – ساعت ۱۵:۱۵ – شهدالینکو آمل

آریا خرم دره زنجان – شهرداری مهاباد – ساعت ۱۵:۱۵ – شهید خرمی خرم دره

استقلال جنوب تهران – مصطفی لو تبریز – ساعت ۱۵:۱۵ – اتکا تهران

پرشان زنجان – ذرت کاران پارس آباد – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود

خلخال دشت اردبیل – نفتون تهران – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی خلخال

نبردشهرکرد – سرخ جامگان خرم آباد – ساعت ۱۵:۳۰ – انقلاب کرج

امید حسن آباد تهران – استقلال دربند خمین – ساعت ۱۵:۳۰ – شهرداری حسن آباد تهران

اتحاد الشتر لرستان – ذوب آهن نوین اصفهان – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید خلیل ارکیا – الشتر

صفاهان اصفهان – هما قم – ساعت ۱۵:۳۰- تختی اصفهان

یکشنبه ۲۳/۷/۹۱

کارون اهواز – شهرداری قروه – ساعت ۱۵:۱۵ – اختصاصی کارون اهواز

شهرداری نقده – شهرداری کامیاران – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی نقده

خوراک دام و طیور روانسر – مهر همدان – ساعت ۱۵:۱۵ – آزادی روانسر

سپاهان نوین اصفهان – استقلال جوان بابکان – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود

نادری بوشهر – بهمن شیراز – ساعت ۱۵:۱۵ – متعاقبا اعلام می شود

بهینه راهبر آباده – شهرداری دیزیچه اصفهان – ساعت ۱۵:۱۵ – تختی آباده

هما دیلم – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵:۳۰ – شهید بهشتی دیلم

شهرداری ممسنی – سیمان بهبهان – ساعت ۱۵:۳۰ – لشگری ممسنی

کارگر بنه گز – امید کیش – ساعت ۱۵:۳۰ – متعاقبا اعلام می شود

مس شهر بابک – هلال احمر گراش – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی شهربابک

کشاورز اردکان – شهرداری جیرفت – ساعت ۱۵:۳۰ – آزادی اردکان

مس نوین کرمان – فجر رفسنجان – ساعت ۱۵:۳۰ – سلیمی کیا کرمان

شهرداری نوین بندرعباس – توسعه و عمران فردوس – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی بندر عباس

وحدت خاوران – شهرداری کنارک – ساعت ۱۵:۳۰ – تختی بیرجند