محمد نصرتی و احسان حاج صفی در اردوی تیم ملی ایران
اجرائی کشوری

محمد نصرتی و احسان حاج صفی در اردوی تیم ملی ایران

محمد نصرتی و احسان حاج صفی در اردوی تیم ملی ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، سه شنبه شب 28 بازیکن را به اردوی آماده سازی تیم ملی برای دیدار مقابل کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا دعوت کرد که در این بین نام ˈسیدجلال رافخاییˈ آقای گل کنونی لیگ برتر نیز به چشم می خورد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران، از این قرار است:

دروازه بان ها: سیدمهدی رحمتی (استقلال)، رحمان احمدی (سایپا) و سوشا مکانی (نفت تهران)

مدافعان: خسرو حیدری و پژمان منتظری (استقلال)، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی و مهرداد پولادی (پرسپولیس)، محمد نصرتی و احسان حاج صفی (تراکتورسازی)، مازیار زارع (ملوان)

خط میانی: جواد نکونام (استقلال)، امید ابراهیمی (سپاهان)، محمد نوری و علی کریمی (پرسپولیس)، آندرانیک تیموریان (الخریطیات)، پژمان نوری (ملوان)، میلاد نوری (صبای قم) و امید نظری (آنجل هولمز)

مهاجمان: اشکان دژاگه (فولهام)، محمدرضا خلعتبری و محمد غلامی (سپاهان)، مسعود شجاعی (اوساسونا)، محمد قاضی و کریم انصاری فرد (پرسپولیس)، رضا قوچان نژاد (سنت ترویدن)، سیدجلال رافخایی (ملوان) و احمد حسن زاده (مس کرمان)

اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با تیم کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2014 برزیل، از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود و بازیکنان در دو مرحله در اردوی تیم ملی حضور می یابند و فهرست نهایی نیز روز 16 مهر ماه اعلام خواهد شد.

مرحله اول اردوی تیم ملی در روزهای 12 تا 15 مهر ماه برگزار می شود و تمامی بازیکنان تیم ملی، ساعت 17 و 30 دقیقه روز 12 مهر ماه، خود را در هتل آزادی به کادر فنی تیم ملی معرفی خواهند کرد.

همچنین بازیکنان تیم های پرسپولیس تهران و سایپای البرز ساعت 16 و 30 دقیقه روز 13 مهر ماه ضمن حضور در هتل آزادی تهران، خود را به کادر فنی معرفی خواهند کرد و بازیکنان لژیونر نیز باید روز 17 مهر ماه در محل اردوی تیم ملی در هتل آزادی حاضر باشند.

مرحله دوم اردوی تیم ملی فوتبال ایران در روزهای 16 تا 25 مهر ماه تشکیل می شود و فهرست نهایی بازیکنان نیز روز 16 مهر ماه اعلام خواهد شد.