مصاف ماشین سازی با گل گهر سیرجان ، گسترش فولاد تبریز با شهرداری اراك و شهرداری تبریز با برق شیراز در هفته دهم
اجرائی کشوری

مصاف ماشین سازی با گل گهر سیرجان ، گسترش فولاد تبریز با شهرداری اراك و شهرداری تبریز با برق شیراز در هفته دهم

مصاف ماشین سازی با گل گهر سیرجان ، گسترش فولاد تبریز با شهرداری اراك و شهرداری تبریز با برق شیراز در هفته دهم

هفته دهم از رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های ایران این هفته برگزار و تیمهای تبریزی ماشین سازی با گل گهر سیرجان ، گسترش فولاد تبریز با شهرداری اراك و شهرداری تبریز با برق شیراز پیکار خواهند کرد.
روز پنج شنبه این هفته رقابت های لیگ یك وارد هفته دهم می شود و تیم ماشین سازی تبریز كه پس از هفته ها ناكامی موفق به شكست شاهین بوشهر درهفته نهم شد، پذیرای تیم گل گهر سیرجان خواهد بود.
ماشین سازان كه در پنج بازی خانگی گذشته خود فقط در مصاف با شهرداری اراك به برتری رسیده اند در بازی این هفته برای كسب دومین برد خانگی و سومین برد فصل خود مقابل حریف صف آرایی می كنند.
این تیم در صورت كسب برتری در بازی این هفته و توقف و یا شكست تیم های استقلال اهواز، پارسه ایرانیان و سنگ آهن بافق مقابل حریفان می تواند تا رده یازدهم جدول رده بندی گروه الف خود را بالا بكشد از این رو دیدار این هفته از حساسیت خاصی برای ماشین سازی برخوردار است.
ماشین سازی با شش امتیاز از 9 بازی در رتبه چهاردهم و انتهایی جدول و گل گهر با11 امتیاز از این تعداد بازی در رده نهم قرار گرفته اند.
بازی این دو تیم ساعت 14.30 روز پنج شنبه این هفته در ورزشگاه باغشمال تبریز برگزار خواهد شد.
اما گسترش فولاد تبریز نیز در این هفته برای اینكه صدر جدول را به تیم دیگری ندهد باید در مصاف با شهرداری اراك در اراك برنده بازی شود.
این تیم كه هم اكنون با 19 امتیاز به تنهایی در صدر جدول رده بندی گروه الف قرار گرفته ساعت 14.15 روز پنج شنبه این هفته در اراك به میدان می رود تا با كسب سه امتیاز بازی موقعیت خود در صدر جدول را محكم كند.
نفت مسجد سلیمان اصلی ترین رقیب گسترش فولاد برای صدرنشینی در این هفته از مس سرچشمه پذیرایی می كند و موقعیت خوبی برای بازپس گرفتن صدر جدول و تعقیب گسترش فولاد دارد.
در سایر بازی های این گروه ابومسلم با پارسه ایرانیان، سنگ آهن با اتكا گرگان، نساجی با شاهین و الوند همدان با استقلال اهواز دیدار می كنند.
در گروه ب این رقابت ها نیز كه با صدرنشینی استقلال خوزستان همراه است تیم صدرنشین میزبان راهیان كرمانشاه است و پاس با یادآوران شلمچه دیدار می كند.
مس رفسنجان با نیروی زمینی، شهرداری یاسوج با حفاری اهواز، برق شیراز با شهرداری تبریز، شهرداری بندرعباس با فولاد یزد و ایران جوان بوشهر با سایپا قائم شهر دیگر دیدارهای این هفته گروه ب را برگزار می كنند.