تساوی پرگل تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل الجیش
اجرائی کشوری

تساوی پرگل تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل الجیش

 

 

 

 

 

تساوی پرگل تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل الجیش

تیم فوتبال تراکتورسازی ایران با تساوی مقابل الجیش قطر به پیشتازی خود در گروه A رقابت های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا ادامه داد.

در این دیدار که عصر روز سه شنبه و از هفته دوم مرحله گروهی در ورزشگاه احمد بن علی باشگاه الریان دوحه برگزار شد، دو تیم در پایان به تساوی پرگل سه بر سه رضایت دادند.

در نیمه اول این دیدار بازیکنان تیم تراکتورسازی که سعی در کنترل حریف داشتند، در دقیقه 24 بازی و از روی سانتر زیبای جواد کاظمیان از جناح چپ الجیش و ضربه سر فلایو لوپز دروازه حریف را بازکردند.

اما در ادامه بازی و روی اشتباه مهدی کیانی بازیکنان الجیش صاحب توپ و موقعیت شدند و در دقیقه 35 و توسط ˈواگنر رینان ریبروˈ گل تساوی را وارد دروازه تراکتورسازی کردند.

در ادامه این تیم الجیش بود که تیم برتر میدان بود و چندین موقعیت خطرناک روی دروازه تراکتورسازی ایجاد کرد اما در پایان نیمه دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

با شروع نیمه دوم دو تیم حملاتی را روی دروازه هم انجام دادند، اما این بازیکنان تراکتورسازی بودند که در دقیقه 51و با نفوذ زیبای فلایو لوپز و ضربه بغل پای سیدمهدی سید صالحی به گل دست یافتند و دو بر یک از حریف پیش افتادند.

در ادامه کار بازیکنان الجیش با ارسال پاس عمقی پشت دفاع، تلاش زیادی کردند گل تساوی را وارد دروازه تراکتور سازی کنند تا اینکه در دقیقه 66 بازی و روی خطای محمد نصرتی روی ˈواگنرˈ در محوطه جریمه صاحب ضربه پنالتی شدند و این ضربه را ˈآدریانو فریراˈ در دقیقه 67 وارد دروازه تراکتورسازی کرد و بازی دو بر دو مساوی شد. 

تساوی هم بازیکنان الجیش را قانع نکرد و بازیکنان این تیم به دنبال اشتباهات پرشمار بازیکنان تراکتورسازی، موقعیت های زیادی روی دروازه تیم میهمان ایجاد کردند و این حملات در دقیقه 88 بازی و در شلوغی محوطه جریمه تراکتورسازی جواب داد و ˈواگنر رینان ریبروˈ دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر رساند و الجیش برای اولین بار در این بازی پیش افتاد.

در دقایق باقیمانده از بازی، تراکتورسازی کاملا هجومی شد و در دقیقه 90 بازی و از ضربه کرنر به گل رسید و گیلسون سوارز با ضربه سر گل طلایی تیمش را وارد دروازه حریف کرد و یک امتیاز خارج از خانه را برای تراکتورسازی به ارمغان آورد.

ˈیوئیچی نیشیموراˈ از ژاپن به کمک ˈساگارا توروˈ ژاپنی و ˈجئونگ هایسانگˈ از کره جنوبی قضاوت این دیدار را برعهده داشت.

وی در این بازی به ˈمحمد مثنانیˈ، ˈسئول کی گوˈ از الجیش قطر کارت زرد نشان داد.

تراکتورسازی با یک امتیاز این بازی و با توجه به تساوی الشباب عربستان با الجزیره امارات و گل زده بیشتر نسبت به تیم الشباب با چهار امتیاز در صدر جدول باقیماند.