اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته هجدهم تا بیستم
اجرائی کشوری

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته هجدهم تا بیستم

اعلام برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته هجدهم تا بیستم

برنامه مسابقات لیگ دسته سوم از هفته هجدهم  تا بیستم از سوی سازمان لیگ آزادگان اعلام شد.

 

سه شنبه ۱۱/۱۱/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته هجدهم

مقاومت شهرداری مهاباد-مس سونگون ورزقان تبریز ورزقان-آزادی-مهاباد

آلومینیوم حکمتی تبریز-شهرداری فومن-شهید باکری-تبریز

انتظام تهران-شرکت خلخال دشت-آیت اله سعیدی-تهران

شاهین تهران-آرمین قزوین-اختصاصی شاهین-تهران

طلایه داران بوئین زهرا-شهرداری چابکسر-امام علی (ع)-بوئین زهرا

صبا نوین قم-سفید رود آستانه-تختی-قم

البرز شهرداری زنجان-استقلال ساری-۱۵ خرداد –زنجان

عقاب تهران-شهرداری آستارا-دوشان تپه-تهران

اتحاد پاکدشت-صنایع شازند-فدک-خاتون آباد

شهرداری اسلامشهر-خزر محمود آباد-امام خمینی (ره)-اسلامشهر

استقلال جنوب-شهرداری بهشهر-اتکا-تهران

اترک بجنورد-نیما چمستان-تختی-بجنورد

پیروی-گرمسار-کیمیا رشد آق قلا-تختی-گرمسار

چهارشنبه۱۲/۱۱/۹۰- ساعت ۱۴:۳۰-هفته هجدهم

کیوان مرغ مهاباد-آذر باتری ارومیه-آزادی-مهاباد

شاهین کرج-شهرداری لنگرود-انقلاب-کرج

گلچین رباط کریم-مینا شی اسلام آباد-صبا شهر-رباط کریم

پرسپولیس دره شهر-ذوب فلزات الوند-کلیوند-دره شهر

فجر دهلران-مهر اراک-تختی-دهلران

دارتاک  لرستان-شهرداری بانه-تختی-خرم آباد

فجر خاوران بیرجند-صفاهان اصفهان-آزادی-بیرجند

سپاهان نوین اصفهان-مس نوین رفسنجان-صفائیه –اصفهان

مینا نخل میناب-مس شهر بابک-امینی-میناب

پرسپولیس شیراز-شهرداری اشکذر-حافظیه-شیراز

مس نوین کرمان-آنزان ایذه-سلیمی کیا-کرمان

پرسپولیس گناوه-بهمن شیراز-سراجی-گناوه

شهرداری نی ریز-کارگر بنه گز-شهدا-نی ریز

جنوب باغملک-رعد پدافند کیش-شهدا هفتم تیر-با غملک

سه شنبه ۱۸/۱۱/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته نوزدهم

کیوان مرغ مهاباد-آلومینیوم حکمتی تبریز-آزادی-مهاباد

شهرداری فومن-ذرت کاران مغان-آزادی-فومن

شرکت خلخال دشت-نفتون تهران-تختی-خلخال

آذرباتری ارومیه-مس سونگون ورزقان تبریز-تختی-ارومیه

عقاب تهران-طلایه داران بوئین زهرا-دوشان تپه-تهران

سفید رود آستانه-شاهین تهران-تختی-لاهیجان

شهرداری چابکسر-شاهین کرج-شهرداری-چابکسر

استقلال ساری-صبا نوین قم- شهدا-ساری

شهرداری لنگرود-البرز شهرداری زنجان-شهدا-لنگرود

شهرداری آستارا-آرمین قزوین-وحدت-آستارا

پارس فوتبال چالوس-شهرداری اسلامشهر-شهدا-کلار آباد

شهرداری بهشهر-اتحاد پاکدشت-لله مرز-بهشهر

خزر محمودآباد-اترک بجنورد-بهشتی-محمود آباد

کیمیا رشد آق قلا-استقلال جنوب-یادگار امام(ره)-آق قلا

نیما چمستان-پیروزی گرمسار-لسفیجان-چمستان

چهارشنبه ۱۹/۱۱/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته نوزدهم

شهرداری صحنه-گلچین رباط کریم-آزادی-صحنه

ذوب و فلزات الوند-شهرداری بروجرد-جوانان-بهار

میناشی اسلام آباد-فجر دهلران-ریزوندی-اسلام آباد

شهرداری بانه-پرسپولیس دره شهر-تختی-بانه

مهر اراک-دارتاک لرستان-پنجم مرداد-اراک

مس نوین کرمان-سپاهان نوین اصفهان- سلیمی کیا-کرمان

شهرداری کهنوج-فجر خاوران بیرجند-شهید میثم-کهنوج

مس نوین رفسنجان-مینا نخل میناب-تختی-رفسنجان

مس شهر بابک-پرسپولیس شیراز-تختی-رفسنجان

آنزان ایذه-صفاهان اصفهان-متعاقبا اعلام می شود

بهمن شیراز-کارگر بنه گز-حافظیه-شیراز

سرداران شهید لردگان-شهرداری نی ریز-تختی-بروجن

نادر بوشهر-جنوب باغملک- قدس-بوشهر

رعد پدافند کیش-شهرداری ممسنی-المپیک-کیش

دوشنبه ۲۴/۱۱/۹۰-ساعت ۱۴:۳۰-هفته بیستم

ذرت کاران مغان-کیوان مرغ مهاباد-کلانتری-پارس آباد

مقاومت شهرداری مهاباد-شرکت خلخال دشت-آزادی-مهاباد

انتظام تهران-شهرداری فومن-آیت اله سعیدی-تهران

آلومینیوم حکمتی تبریز-آذرباتری ارومیه-شهید باکری-تبریز

آرمین قزوین-سفید رود آستانه-رجایی-قزوین

شاهین کرج-عقاب تهران-انقلاب-کرج

شاهین تهران-استقلال ساری-اختصاصی شاهین-تهران

البرز شهرداری زنجان-شهرداری چابکسر-۱۵ خرداد-زنجان

صبا نوین قم-شهرداری لنگرود-تختی-قم

طلایه داران بوئین زهرا-شهرداری آستارا-امام علی(ع)-بوئین زهرا

صنایع شازند-شهرداری بهشهر-فتح المبین-شازند

اترک بجنورد-پارس فوتبال چالوس-تختی-بجنورد

اتحاد پاکدشت-کیمیا رشد آ قلا-فدک-خاتون آباد

پیروزی گرمسار-خزر محمود آباد-تختی-گرمسار

استقلال جنوب-نیما چمستان-اتکا-تهران

سپاهان نوین اصفهان-آنزان ایذه-صفائیه-اصفهان

فجر دهلران-شهرداری صحنه-تختی-دهلران

شهرداری بروجرد-شهرداری بانه-تختی-بروجرد

سه شنبه۲۵/۱۱/۹۰-ساعت۱۴:۳۰-هفته بیستم

دارتاک لرستان-میناشی اسلام آباد-تختی-خرم آباد

پرسپولیس دره شهر-مهر اراک-کلیوند-دره شهر

صفاهان اصفهان-شهرداری کهنوج-تختی-اصفهان

مینا نخل میناب-مس نوین کرمان-امینی-میناب

فجر خاوران بیرجند-شهرداری اشکذر-آزادی-بیرجند

پرسپولیس شیراز-مس نوین رفسنجان-حافظیه-شیراز

کارگر بنه گز-سرداران شهید لردگان-شهدا-اهرم تنگستان

جنوب باغملک-پرسپولیس گناوه-شهدا هفتم تیر-باغملک

شهرداری ممسنی-نادری بوشهر-لشگری-ممسنی